MUKK Architektura WnętrzBaterie wannowe retro


Na odbiór wanny wpływa nie tylko jej kształt czy materiał użyty na etapie produkcyjnym, ale też dobrana do niej bateria. Dziś na rynku znajdują się rozmaite modele różniące się od siebie kolorem, kształtem czy stylistyką. Na popularności zyskują baterie wannowe retro sprzedawane na stronie wloskielazienki.pl. Jej właścicielem jest przedsiębiorstwo oferujące ekskluzywne produkty znajdujące zastosowanie w łazienkach nowoczesnych i klasycznych. Tworzy się je z materiałów o dużej odporności na wilgoć, pękanie, blaknięcie czy ścieranie.

Baterie retro występują w wersji natynkowej ściennej posiadającej jeden lub dwa uchwyty służące do regulacji wody. W zestawie, w jakim są sprzedawane, znajdują się słuchawki, węże prysznicowe, a niekiedy też deszczownice. Ich montaż polega na przymocowaniu baterii na ścianie. Tak duża popularność tego typu artykułów wynika z niewysokiej ceny, szerokiego wyboru i łatwego dostępu do części w razie konieczności naprawy. Miłośnikom klasycznych rozwiązań przypadną do gustu modele srebrne pasujące do różnych aranżacji. Innymi rozwiązaniami są baterie złote, miedziane lub czarne.

Firma proponuje także baterie podtynkowe, które prezentują się bardzo estetycznie i idealnie współgrają z wnętrzami nowoczesnymi i minimalistycznymi. Ich obecność sprawia, że łazienki stają się luksusową strefą kąpielową i z tego względu są spotykane w hotelach oraz innych podobnych obiektach. Produkty te są nabywane ze względów praktycznych, ponieważ utrzymanie ich w czystości nie zajmuje wiele  czasu. Inną opcją godną uwagi są  baterie wolnostojące znajdujące zastosowanie w nieco większych łazienkach. W tym przypadku cała instalacja jest połączona ze sobą za pomocą cienkich wężyków.

Baterie te nie są umieszczane ani w zabudowach, ani w wannach, ponieważ są montowane obok nich. Przedsiębiorstwo oferuje solidne i oryginalne artykuły, dzięki którym można odmienić wygląd łazienki małym kosztem. Bardzo dobrze komponują się zarówno z wannami wolnostojącymi, jak i zabudowanymi, niezależnie od materiałów, z jakich je stworzono.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://wloskielazienki.pl/
Numer telefonu: 13 497 12 13
Miejscowość: Krosno
Adres: Czajkowskiego 13
Kod pocztowy: 38-400

Firma została dodana: 2021-02-22
Źródła:
https://www.wloskielazienki.pl/baterie-wannowe-retroAutor wpisu: Franciszek Przybylski


Podobne Firmy

PRO-music
ul. Krajobrazowa 6, 35-119 Rzeszów
Używane Kompresory
ul. Drogowców 7, 39200 Dębica
gigantsport.pl
ul. Rynek 27, 37600 Lubaczów