BMS RENT CAR ZGORZELECPomoc drogowa w Zgorzelecu


Uszkodzenie samochodu w wyniku awarii czy stłuczki dla każdego zmotoryzowanego użytkownika dróg jest poważną uciążliwością, w której może pomóc przedsiębiorstwo ze strony bmscar.pl. Wśród usług tej firmy ze Zgorzelca jest też pomoc drogowa oferowana 24 godziny na dobę. Ma ona w swojej ofercie odpowiedni sprzęt do transportu i holowania uszkodzonych pojazdów. Autolawety mają sporo miejsca w kabinie i zabierają także pasażerów.

Na wyposażeniu firmy można znaleźć lawety, które będą odpowiednie do transportu każdej marki i modelu samochodu. Fachowcy z tego przedsiębiorstwa poradzą sobie w każdej sytuacji bez względu na to, jakie trudności mogą się pojawić z umieszczeniem auta na lawecie. Jest to pomoc drogowa, która udzieli wsparcia w każdej sytuacji i o dowolnej porze. Często się zdarza, że przybyli na miejsce mechanicy dokonują naprawy od razu i klient może ruszyć w dalszą podróż. Są to profesjonaliści często wyjeżdżający do awaryjnych sytuacji i mający duże doświadczenie. Działają w tej branży już od wielu lat. Jeśli auto nie będzie się nadawało do dalszej jazdy, klient może liczyć na holowanie lub transport auta do warsztatu mechanicznego, lub pod inny wskazany adres. Usługa ta świadczona jest nie tylko na terenie Zgorzelca, ale także w całym województwie dolnośląskim. Jeśli zajdzie taka potrzeba, auto zostanie odwiezione w dowolne miejsce w kraju.

Firma zatrudnia fachowców, którzy pomogą w każdej sytuacji bez względu na to, czy jest to drobna usterka, poważniejsza awaria, czy może wypadek. Można tu też liczyć na konkurencyjne ceny, a holowane czy transportowane samochody zostaną tak zabezpieczone, aby nie doznały uszczerbku. Poza pomocą drogową i holowaniem na lawecie firma ta prowadzi także profesjonalną wypożyczalnię aut, w której można znaleźć nie tylko samochody osobowe różnych klas, ale również busy 9-osobowe i dostawcze idealne na przykład podczas przeprowadzki czy zakupu nowych mebli. Często zdarzają się tu różne promocje, dlatego warto zapamiętać tę firmę. Zasady korzystania z pomocy drogowej i z wynajmu są jasno określone i nie zawierają żadnych pułapek.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.bmscar.pl
Numer telefonu: 791382672
Miejscowość: Łagów k/Zgorzelca
Adres: Górna 19C
Kod pocztowy: 59-900

Firma została dodana: 2021-02-28
Źródła:
https://www.bmscar.pl/pomoc-drogowa-zgorzelec/Autor wpisu: Miłosz Ziółkowski


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
YETO Serwis laptopów i komputerów
ul. Stablewskiego 3 45, 60211 Poznań
COMFORT SERVICE
ul. Bardzka 30, 50517 Wrocław