Mediwa ClinicDermatoskopia Poznań - Mediwa Clinic


Zmiany w obrębie skóry, włosów, a także płytek paznokciowych wymagają dokładnej obserwacji. Czasem konieczne jest przeprowadzenie szczegółowej diagnostyki, która umożliwia wykrycie różnych nieprawidłowości. Profesjonalne badania można wykonać w klinice Mediwa Clinic. Dzięki nim można poddać ocenie niepokojące zmiany. Oferowana w Poznaniu dermatoskopia jest podstawową i skuteczną metodą diagnozowania, która umożliwia wykrycie złośliwych nowotworów skóry we wczesnym stadium. Zwiększa to szansę na ich wyleczenie. 

Badanie to pomaga także zdiagnozować różnego rodzaju choroby, takie jak świerzbowiec. Jego zaletą jest fakt, iż jest bezbolesne i nieinwazyjne, nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Lekarze dysponują wysokiej jakości narzędziami, które umożliwiają obserwację zmian skórnych w dużym powiększeniu. Sprawdza się to w przypadku nawet niewielkich znamion, które mogą zostać poddane dokładnej interpretacji. Specjalistyczny program analizuje asymetrię, rodzaje brzegów, kolor, a także wymiary zmian. Diagnostyka komputerowa jest często stosowana we wczesnym wykrywaniu nowotworów skóry. Wykorzystuje się ją także w dermatologii estetycznej. Umożliwia kwalifikację do danego zabiegu. W gabinecie znajdują się różnego rodzaju urządzenia dermatoskopowe. Pacjenci powinni również pamiętać o regularnej samokontroli. Należy bowiem zwracać uwagę na wygląd znamion i plamek, aby szybko wykryć niebezpieczne schorzenia. W sytuacjach niepokojących konieczna jest szybka interwencja i wizyta u lekarza.

W gabinecie wykorzystuje się także wideodermatoskopię, do której stosuje się powiększające kamery. Dzięki nim można obserwować zmiany w różnym rodzaju oświetlenia. Uzyskuje się wówczas cenny materiał diagnostyczny, dzięki któremu możliwe jest zapobieganie poważnym schorzeniem skóry, a także szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia. Należy skorzystać z tego badania w sytuacji, kiedy pojawiają się nowe znamiona, zmienia się ich kolor, rozmiar, grubość lub wypukłość. Niepokojące są także zmiany w ich obszarze, takie jak opuchlizna, krwawienie lub zaczerwienienie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://problemskora.pl
Numer telefonu: (+48) 510-084-711
Miejscowość: Poznań
Adres: Ułańska 19
Kod pocztowy: 60-748

Firma została dodana: 2021-04-13
Źródła:
https://problemskora.pl/v-dermatoskopowa-ocena-znamion-barwnikowych/Autor wpisu: Konrad Walczak


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz