Centrum Szkoleniowe WspólnaNorweski online


Znajomość języków obcych w stopniu co najmniej komunikatywnym to bardzo wartościowa zaleta na rynku pracy. Z uwagi na kontakty handlowo-przemysłowe, Polska obecnie prężnie rozwija współpracę z firmami zagranicznymi, gdzie umiejętność posługiwania się wspólnym językiem jest kluczowa. Polski system edukacji uwzględnia zapotrzebowanie na naukę języków obcych, jednak w większości obejmuje ona tylko najczęściej użytkowane, takie jak angielski, niemiecki czy francuski. Niewiele w Polsce jest, niestety, szkół, które prowadzą zajęcia na przykład z języków skandynawskich.

Kraje Północy Europy to dziś bardzo popularny kierunek migracji oraz nowego życia. Są one przyjazne dla obywateli innych państw, zarówno pod kątem stosunku, jaki mają do obcych rdzenni mieszkańcy, jak i systemu socjalnego czy ogólnych warunków pracy zawodowej. Społeczeństwa skandynawskie cechuje także duży stopień rozwoju. Zamieszkanie i podjęcie pracy na tych terenach to atrakcyjna opcja umożliwiająca znalezienie swojego miejsca w życiu.

Czy więc warto podjąć naukę języków skandynawskich? Jak najbardziej tak. Pomocą w tym służy szkoła językowa, która ogłasza się na stronie internetowej ce.edu.pl. Proponuje szeroki zakres kursów, między innymi:

  • norweski online,
  • duński online,
  • szwedzki online,
  • fiński online,
  • zajęcia stacjonarne z powyższych języków, jeśli sytuacja jest do tego odpowiednia i występuje wystarczająca liczba chętnych.

Zajęcia prowadzone są na różnych stopniach zaawansowania, od podstawowego po znajomość języka na najwyższym poziomie, czyli C2. Warto postawić sobie wyzwanie poznania nowej mowy, która może okazać się sposobem na podjęcie nauki, pracy lub swobodną konwersację z mieszkańcami państw nordyckich podczas wakacji czy wycieczki. 

Wspomniana szkoła stawia przede wszystkim na efektywność nauki. Pracownicy odpowiedzialni za prowadzenie zajęć to osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w zawodzie lektora języka  obcego lub wykładowcy akademickiego. Poprowadzą krok po kroku uczestnika kursu, by mógł opanować słownictwo, gramatykę i umiał poprowadzić swobodną rozmowę w obcej mowie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://ce.edu.pl/
Numer telefonu: 665 01 77 77
Miejscowość: Warszawa
Adres: Wspólna 56
Kod pocztowy: 00-686

Firma została dodana: 2021-05-02
Źródła:
https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/norweskiAutor wpisu: Kalina Malinowska


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa