PraceNaZlecenie.plhttps://www.pracenazlecenie.pl/ • Pisanie prac dyplomowych


Współpraca na linii student - promotor nie zawsze układa się pomyślnie. Obie strony w czasie roku akademickiego mają sporo obowiązków, zarówno zawodowych, jak i prywatnych, co nieraz może znacząco zaburzyć możliwość kontaktu. W roku obrony i zakończenia studiów tego typu sytuacja może okazać się poważnym problemem. Z jednej strony student nie wie, jakie dokładnie oczekiwania ma wobec niego opiekun seminarium magisterskiego, więc właściwe opracowanie treści choćby jednego rozdziału pracy dyplomowej może być przygotowane nieco chaotycznie oraz bez właściwego planu działania. Powstały tekst nie zawsze jest też wysokiej jakości, a konstrukcja pracy może być niezgodna z wizją promotora. 

Z drugiej strony warto podkreślić, że opiekun grupy seminaryjnej jest odpowiedzialny nie za jednego studenta, ale zazwyczaj za sporą grupę. Dodając do tego jego obowiązki jako wykładowcy, trudno się dziwić, że przejrzawszy rozdział pracy dyplomowej, gdzie zauważa się tak poważne błędy w treści i strukturze tekstu, promotor tylko skrótowo nakreśla, co student ma skorygować lub też odsyła rozdział z krótką notatką, z której autor tekstu niewiele rozumie. 

Aby uniknąć tego typu sytuacji, wywołującej złość i frustrację po obu stronach, poleca się studentowi skorzystać ze wsparcia osoby, która doskonale orientuje się, jakie wymogi powinna spełniać właściwie opracowana praca dyplomowa. Taki specjalista może przygotować tekst od początku, troszcząc się również o odpowiednio dobraną literaturę źródłową, na której oprze zawarty w pracy wywód lub też dokona odpowiedniej korekty tekstu stworzonego przez studenta. W obu przypadkach jest to wartościowa pomoc, która pozwoli uniknąć wielu scysji z promotorem.

Pisanie prac dyplomowych lub ich poprawianie to domena osób zrzeszonych w serwisie działającym na stronie internetowej pracenazlecenie.pl. Wchodząc na podany link, można łatwo znaleźć redaktora mającego odpowiednio dużą wiedzę w danym temacie, który chętnie podejmie się pomocy przy przygotowywaniu treści "magisterki" w taki sposób, by zyskała akceptację promotora.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.pracenazlecenie.pl/
Numer telefonu:
Miejscowość: Wrocław
Adres: Księcia Witolda 49
Kod pocztowy: 50-202

Firma została dodana: 2021-05-31
Źródła:
https://www.pracenazlecenie.pl/ogloszenia/przyjme/_,0,praca-dyplomowa,14,1,20.htmlAutor wpisu: Lidia Jankowska


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
YETO Serwis laptopów i komputerów
ul. Stablewskiego 3 45, 60211 Poznań
COMFORT SERVICE
ul. Bardzka 30, 50517 Wrocław