VERBA-TEXT Sp. z o.o. Sp.K.Tłumacz symultaniczny warszawa - Tłumacz w Warszawie - VERBA-TEXT


Na stronie internetowej verba-text.pl została opisana oferta biura tłumaczeń działającego w stolicy. Oferuje ono przekład z i na ponad 200 języków. Współpracuje ono z profesjonalistami w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych. Na rynku działa już od 1997 roku. Na stałe współpracuje z ponad czterystoma specjalistami w zakresie tłumaczeń oraz publikacji. Swoją ofertę kieruje zarówno do indywidualnych klientów jak i rozmaitych przedsiębiorstw. Wśród jej dotychczasowych odbiorców można znaleźć małe firmy, a także międzynarodowe korporacje. Biuro podejmowało się tłumaczenia tekstów z różnych dziedzin. Bogate doświadczenie sprawia, że jest ono w stanie sprostać wymaganiom klientów działających w różnych sektorach.

Wysoką jakość usług gwarantuje przestrzeganie zaleceń zawartych w normach i procedurach dla branży translacyjnej. Każdy tekst przechodzi 3-stopniową procedurę, która składa się z etapu tłumaczenia, sprawdzania, a następnie zatwierdzenia. Do codziennej pracy tłumacze wykorzystują nowoczesne oprogramowanie CAT, które pozwala im budować efektywne pamięci tłumaczeniowe. Dzięki temu terminologia stosowana w tłumaczonych tekstach jest jednolita, co pozwala na zachowanie wysokiego poziomu zrozumiałości tekstu. Ma to szczególne znaczenie przy tekstach liczących wiele stron.

W ofercie znajdują się specjalistyczne tłumaczenia pisemne, w tym tłumaczenia z dziedziny medycznej, marketingowej czy prawniczej. Przedsiębiorstwo współpracuje również z tłumaczami przysięgłymi, którzy mają odpowiednie uprawnienia pozwalające im na przekład dokumentów na potrzeby organów państwowych. Są to takie dokumenty jak akty zgonu, urodzenia, ślubu, a także rozmaite zaświadczenia, testamenty oraz dokumenty niezbędne podczas rejestracji pojazdu.

Biuro zajmuje się także tłumaczeniami ustnymi. Z jego oferty mogą skorzystać osoby, które szukają tłumacza symultanicznego w Warszawie. Ten typ przekładu ustnego należy do szczególnie wymagających, należy zaangażować specjalistów. Na wskazanej wcześniej stronie można zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi wykonania tego rodzaju usługi.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://verba-text.pl
Numer telefonu: 509 866 664
Miejscowość: Warszawa
Adres: Belgradzka 4
Kod pocztowy: 02-793

Firma została dodana: 2021-05-18
Źródła:
https://verba-text.pl/tlumaczenia/symultaniczneAutor wpisu: Miłosz Ziółkowski


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa