Aura s.cNorel hurtownia


Mająca swoją siedzibę w Białymstoku, ale dzięki sprzedaży internetowej docierająca do każdego zakątka Polski, hurtownia kosmetyczna Aura kieruje swoją ofertę przede wszystkim do profesjonalistów. Chętnie korzystają z niej różne obiekty oferujące zabiegi upiększające, a nawet w pewnym sensie lecznicze, na przykład usuwające poważniejsze problemy skórne. Z tego powodu oferta musi opierać się na wysoko wyspecjalizowanych preparatach, spełniających rygorystyczne normy oraz w pełni skutecznych.

Hurtownia wszystko to może zagwarantować swym klientom, a ponieważ jej wyjątkowo rozbudowany asortyment jest podzielony na przejrzyste, precyzyjne kategorie, łatwo jest wyszukiwać produkty, jakich się poszukuje, zależnie od specjalizacji swej działalności. Przykładowo, gabinety odnowy biologicznej i salony spa chętnie stawiają na specjalistyczne produkty marki Norel, które hurtownia ma w licznych wariantach.

Są to kosmetyki należące do linii stworzonych z myślą o konkretnych potrzebach i problemach skóry, a nawet wieku użytkowników, dzięki czemu mogą działać bardzo precyzyjnie. Umieszczenie tych produktów w ofercie wykonywanych zabiegów pozwala dobrze zadbać o problematyczną cerę klientek, co z kolei zapewnia ich pełne zadowolenie.

Co można znaleźć w asortymencie? Kosmetyki tej marki przeznaczone są do skóry z różnymi problemami, jak objawy trądziku i inne niedoskonałości (zaskórniki, nadprodukcja sebum), ale też oznaki starzenia. Starannie wyselekcjonowane składniki i nierzadko opatentowane formuły pozwalają walczyć z tymi problemami nieporównywalnie efektywniej niż przy zastosowaniu zwykłych produktów drogeryjnych, do jakich dostęp ma każda kobieta.

Istotny jest też fakt, że produkty te mają różne formy. Znaleźć można preparaty myjące, żele, środki do stosowania punktowego, ale też kremy. Ogromne znaczenie mają też toniki, odświeżające i oczyszczające skórę, przywracające jej odpowiednie pH oraz pełniące inne, ważne role, zależnie od wariantu, na przykład odblokowujące pory czy nawilżające.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://aurakosmetyki.pl/
Numer telefonu: +48 697 078 051
Miejscowość: Białystok
Adres: Wołodyjowskiego 4
Kod pocztowy: 15-287

Firma została dodana: 2021-09-16
Źródła:
https://aurakosmetyki.pl/26_norelAutor wpisu: Kalina Malinowska


Podobne Firmy

GLOBAL SILVER Marta Pijanowska
ul. Chabrowa 9, 15603 Olmonty