Meble-BocianNowoczesny wieszak ścienny szary Umbra Sticks


Modernistyczne wnętrza to pomieszczenia, w jakich warto umieścić nowoczesne akcesoria. Czasami nawet niewielki element może znacząco wpływać na całość aranżacji. Jeśli rzeczy praktyczne są na dodatek designerskie, to ze względów dekoratorskich dobrze jest się na nie zdecydować. Nowoczesny wieszak ścienny szary Umbra Sticks, sprzedawany w sklepie Furnigo to połączenie funkcjonalności, minimalizmu i estetyki w jednym. Uwagę zwraca przede wszystkim jego niebanalna konstrukcja. 

Wskazany model wieszaka polecany jest zwłaszcza do pomieszczeń urządzonych w trendach skandynawskich, natomiast sprawdzi się też we wnętrzach minimalistycznych, modern i określanych jako "surowe". Taki model wieszaka umieszczony w przedpokoju nie tylko spełni swoją podstawową funkcję, ale też zwróci uwagę gości i domowników. 

Największym atutem wskazanego modelu jest niebanalny design. Nie jest to bowiem tradycyjna forma, jaką mają wieszaki. Model ten ma pięć wyciąganych haczyków, wobec czego można na nim powiesić większą ilość ubrań, jeśli pojawi się taka konieczność. Duże przedsionki to miejsca, w jakich wieszak w pełni zaprezentuje swoje walory, natomiast w mniejszych pomieszczeniach również sprawdzi się bardzo dobrze. 

Haczyki są solidnie wykonane, dlatego można na nich zawiesić zarówno lżejsze elementy garderoby, jak i cięższe płaszcze. Jeśli na przykład ktoś często przyjmuje gości albo nie ma zbyt dużej szafy w przedpokoju, to dobre rozwiązanie. Oferowany wieszak dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i brązowej. Dlatego niezależnie od tego, jak ma się wystylizowany przedpokój, wieszak firmy Umbra dopasuje się bez problemu. Nowocześnie zaprojektowany gadżet z konkretnym przeznaczeniem jest gustowny i nieco abstrakcyjny, co zazwyczaj trudno jest osiągnąć w jednym projekcie. W tym przypadku natomiast projektantom udało się to osiągnąć. Do wieszaka dołączona jest szczegółowa instrukcja, dzięki jakiej można zapoznać się ze sposobem montażu i przymocować sprawnie ten element do ściany. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://furnigo.pl/
Numer telefonu: 343000052
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Wręczycka 268
Kod pocztowy: 42-202

Firma została dodana: 2021-09-30
Źródła:
https://furnigo.pl/pl/p/Nowoczesny-wieszak-scienny-Sticks-szary-Umbra/3104Autor wpisu: Aniela Wieczorek


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA
ul. Kwiatowa 63, 42-231 Stary Broniszew
Łukasz Sojka Firma Handlowo Usługowa
ul. Nowa 1335, 34381 Radziechowy