Baltic- Trade PaliwaCena płynu AdBlue na stacji - gdzie go nabyć, by nie przepłacać?


AdBlue jest specjalnym płynem wykorzystywanym w pojazdach napędzanych dieslem. W jego składzie znajduje się demineralizowana woda oraz roztwór mocznika, którego zadaniem jest pozbywanie się zanieczyszczeń wytwarzanych przez silniki wysokoprężne. Płyn ten jest wlewany do osobnego zbiornika, a następnie transportowany do katalizatora i układu wydechowego. Pod wpływem wysokiej temperatury zaczyna wydzielać amoniak, który niweluje działanie spalin i uwalnia parę wodną. Nie szkodzi ona zdrowiu ani środowisku. Mocznik znajdujący się w składzie AdBlue jest wytwarzany w profesjonalnych zakładach technicznych. Przyjmuje on formę granulatu.

Płyn sprawdza się jedynie w autach z układem selektywnej redukcji katalitycznej, co oznacza, że spotyka się go głównie w nieco nowszych modelach. Stanowi on również podstawę autobusów oraz niektórych ciężarówek, spełniających określone normy emisji spalin. Wszystkie osoby zastanawiające się, czy ich pojazdy potrzebują AdBlue, mogą zapoznać się z instrukcją obsługi auta. Zazwyczaj stosuje się go w samochodach wyprodukowanych po 2015 roku. Wlewy płynów są umieszczane tuż obok wlewów paliwa, nieco rzadziej w bagażnikach i charakteryzują się niebieskim korkiem.

Firmą proponującą takie środki jest Baltic-Trade. Zapewnia ona atrakcyjne ceny AdBlue na stacji, które znajdują się w różnych zakątkach Trójmiasta. Przedsiębiorstwo daje dostęp do wysokojakościowych produktów w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu nabywcy nie przepłacają. Mogą oni kupować płyny eksploatacyjne oraz różnego rodzaju akcesoria motoryzacyjne, na które składają się linki holownicze, kable rozruchowe, kanistry i nie tylko. Przedsiębiorstwo dostarcza także oleje opałowe i napędowe oraz benzynę Pb95.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://baltictrade.com.pl
Numer telefonu: 587430091
Miejscowość: Tuchom
Adres: Gdyńska 38
Kod pocztowy: 80-209

Firma została dodana: 2021-11-09
Źródła:
https://baltictrade.com.pl/stacje.phpAutor wpisu: Eliza Makowska


Podobne Firmy

Apteka GEMINI
ul. Trzy Lipy 3, 80172 Gdańsk
Craft Beauty
ul. Prywatna 16, 84230 Dębogórze - Wybudowanie
Lolitta Lingerie
ul. Al. Zwycięstwa 241, 81521 Gdynia