Konwerter LidoComarch Optima - import wyciągów bankowych MT940


Wsparcie dla księgowości firmowej i instytucjonalnej, jakie może dać korzystanie ze sprawdzonych konwerterów proponowanych przez Lido s. c., to znacząca pomoc w bardzo szerokim zakresie. O tym, jak przydatne są udostępniane narzędzia, można między innymi przeczytać na stronie internetowej realizatora, na której zadowoleni klienci dzielą się swoimi doświadczeniami z obsługi produktów. 

Jednym z najczęściej przewijających się programów księgowych, z którego korzystają na co dzień księgowi, jest Comarch Optima. Dotychczas import wyciągów bankowych MT940 czy też przeprowadzanie innych operacji było znacznie utrudnione, szczególnie w sytuacji, gdy dokumenty były zapisane w różnych rodzajach rozszerzeń. Obecnie, dzięki zastosowaniu odpowiednio zaprogramowanego konwertera, taki problem się już nie pojawia, co znacznie ułatwia i przyspiesza codzienną pracę. 

Dostawca zadbał również, by proponowane przez niego programy były na bieżąco aktualizowane. Udostępnia taką opcję swoim klientom jako uzupełnienie oferty sprzedażowej, dzięki czemu nie ma obawy, że produkt straci na efektywności lub nie będzie nadążał za postępującym zewsząd rozwojem technologicznym. Cykliczne przeprowadzanie niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania konwertera aktualizacji jest również niezbędne z uwagi na personalizację poszczególnych ustawień technicznych. 

Pracownicy odpowiedzialni za dystrybucję poszczególnych narzędzi usprawniających współczesną księgowość dokładają również wszelkich starań, by wspierać klienta w początkowej fazie użytkowania konwertera. Pomagają przy jego pierwszym uruchomieniu, wprowadzają także indywidualne ustawienia firmy oraz przedstawiają przyszłym użytkownikom dostępne dla nich możliwości. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.konwerter.com.pl/
Numer telefonu: 507 471 310
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Browarna 23
Kod pocztowy: 43-300

Firma została dodana: 2021-12-17
Źródła:
https://www.konwerter.com.pl/referencesAutor wpisu: Lidia Jankowska


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA
ul. Kwiatowa 63, 42-231 Stary Broniszew
Łukasz Sojka Firma Handlowo Usługowa
ul. Nowa 1335, 34381 Radziechowy