Pomoc Drogowa Bogumił KuśProfesjonalna laweta pomocy drogowej ze Szczecina


Usługi z zakresu pomocy drogowej bywają kojarzone głównie z wykorzystywaniem lawety. To specjalistyczny pojazd dający możliwość przetransportowania niesprawnych aut osobowych, samochodów dostawczych, camperów, motocykli czy quadów do warsztatu, w którym zostaną naprawione. Posiadają kokpit, solidną rampę oraz szereg niezbędnych zabezpieczeń, dzięki czemu ryzyko wypadnięcia pojazdu w trakcie jazdy jest równe zeru. To bezpieczniejsza alternatywa dla holowania za pomocą lin i haków, która staje się coraz popularniejsza. Lawety znajdują zastosowanie także wśród kierowców planujących zakup auta z innego kraju, które nie ma stosownych dokumentów, by samodzielnie poruszać się po drogach. Przydają się one również właścicielom zabytkowych samochodów wybierających się na różnego rodzaju zloty lub inne eventy.

Warto podkreślić, że usługi pomocy drogowej nie kończą się jedynie na transportowaniu pojazdów we wskazane przez klienta miejsce, ponieważ składają się na nie mobilne usługi elektryczne i mechaniczne. Oznacza to, że kierowcy mają okazję skorzystać ze wsparcia doświadczonych mechaników, którzy, jeśli jest taka możliwość, przeprowadzają naprawy na miejscu zdarzenia, co daje szansę zaoszczędzenia czasu i szybkiego ruszenia w dalszą drogę. W przedsiębiorstwie zostali zatrudnieni wykwalifikowani elektrycy oraz mechanicy posiadający stosowne narzędzia i uprawnienia. Usługi tego typu świadczy przedsiębiorstwo Pomoc Drogowa Bogumił Kuś.

Przed skontaktowaniem się z przedstawicielami firmy należy zabezpieczyć miejsce zdarzenia, tak by uszkodzony samochód nie sprawiał zagrożenia dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Zazwyczaj wystarczy umieszczenie trójkąta ostrzegawczego w odpowiedniej odległości. Pomoc drogowa jest czynna przez całą dobę, niezależnie od dnia tygodnia i świadczy usługi mieszkańcom Szczecina. Laweta, jaką dysponuje ta firma, jest kontrolowana w zaufanych punktach serwisowych, dzięki czemu nie ulega awariom podczas transportowania aut.

Specjaliści wiedzą, że dla kierowców liczy się czas, dlatego docierają we wskazane miejsce możliwie jak najsprawniej. W zakres ich kompetencji wchodzi wyciąganie samochodów znajdujących się w rowie, dowóz paliwa, uwalnianie zatrzaśniętych kluczyków, awaryjne uruchamianie pojazdów lub ładowanie akumulatorów. Można im powierzyć także drobne prace naprawcze oraz wymianę przebitych opon.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.autoholowanie-szczecin.eu/
Numer telefonu: 513 755 400
Miejscowość: Szczecin
Adres: Budziszyńska 29a
Kod pocztowy: 70-023

Firma została dodana: 2021-12-12
Źródła:
https://www.autoholowanie-szczecin.eu/Autor wpisu: Eliza Makowska


Podobne Firmy

FCE.PL
ul. Osiedlowa 3, 72200 Nowogard
Averto Sp. z o. o.
ul. Śląska 32a, 70-433 Szczecin
Averto Sp. z o. o.
ul. Śląska 32a, 70-433 Szczecin