Lazienka360.plWanny wonostojące o nietuzinkowym wzornictwie


Wieczorny relaks w elegancko wykończonej łazience pozwoli uspokoić organizm po całym dniu i sprowadzić zdrowy, nieprzerwany sen. Dlatego, jeśli tylko miejsce na to pozwala, wiele osób decyduje się na montaż odpowiedniej wanny. Pragnąc znaleźć wygodny, elegancki produkt spełniający oczekiwania, warto zajrzeć na stronę lazienka360.pl. Należy ona do sklepu internetowego z wyposażeniem łazienek, który zgromadził w swoim asortymencie mnóstwo produktów w różnych przedziałach cenowych, aby każdemu klientowi dać możliwość znalezienia tego, co go usatysfakcjonuje. 

W zależności od upodobań, klienci mogą znaleźć w ofercie wanny wolnostojące i do zabudowy. Coraz modniejsze są wolnostojące, dostępne w ofercie w wielu interesujących kształtach i kolorach. Oprócz tradycyjnych białych wanien, można też nabyć:

  • różowe,
  • grafitowe,
  • popielate.
  • czarne,
  • z połyskiem lub matowe.

Oryginalne wzornictwo z pewności zadowoli wszelkie gusty i bez trudu uda się wybrać odpowiedni model do łazienki klasycznej, retro czy nowoczesnej, wystarczy tylko wybrać odpowiednie dodatki, na przykład nóżki czy baterie.

Wanny te zostały wytworzone przez takich producentów jak Bravat, Corsan, Deante i Polimat. Wykonane z wysokiej jakości akrylu, ocieplone, pozwolą na utrzymanie temperatury przed długi czas. Nie bez znaczenia dla komfortu użytkowania jest też ich idealne wyprofilowanie.

Asortyment sklepu, poza wannami, które można umieszczań w centralnym punkcie łazienki, obejmuje również wanny przyścienne i narożne w różnych wielkościach, dlatego każdy nabywca poszukujący eleganckich, komfortowych wanien znajdzie taki produkt, który spełni jego oczekiwania.

W ofercie sklepu dostępne są również wszelkie dodatki, w postaci odpowiednich baterii i nóżek. Personel sklepu zawsze jest gotowy pomóc w wyborze i podpowiedzieć wiele ciekawych rozwiązań, aa także znaleźć inne, pasujące do wanny elementy wyposażenia. Warto skorzystać z doświadczenia pracowników sklepu, którzy doskonale znają asortyment oraz obowiązujące w aranżacji trendy.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://lazienka360.pl
Numer telefonu: 663 127 256
Miejscowość: Mierzyn
Adres: Mierzyn 42
Kod pocztowy: 64-400

Firma została dodana: 2021-12-21
Źródła:
http://lazienka360.pl/pl/c/Wanny-wolnostojace/39Autor wpisu: Lidia Jankowska


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz