Alaska-Shop.comMęskie kapcie góralskie w różnych rozmiarach


Kapcie góralskie są popularne nie tylko w południowych regionach kraju. Dziś producenci proponują ciekawe modele sprawdzające się zwłaszcza w mieszkaniach lub domach pozbawionych dywanów. Skutecznie chronią one przed chłodem płytek lub paneli i zapewniają przyjemne ciepło. Kapcie są przewiewne, ponieważ wyprodukowano je z naturalnych materiałów. Jednym z nich jest skóra, która zaimpregnowana nie traci swoich właściwości, ani nie pęka przy częstym użytkowaniu. Pięknie się starzeje i występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Skóra gwarantuje termoregulację i o wiele większą trwałość w porównaniu do jej syntetycznych odpowiedników.

 

Firmą zajmującą się sprzedażą takich dodatków jest Alaska Shop. To internetowy sklep proponujący wygodne męskie kapcie góralskie w kilku rozmiarach, które sprawdzają się także  w formie prezentu dla osób ceniących sobie praktyczne upominki. Tworzy się je nie tylko z naturalnej skóry, ale też owczej wełny, która zapewnia pożądany poziom ciepła. Podobnie jak bawełna odznacza się właściwościami higroskopijnymi, dlatego z łatwością odprowadza wilgoć. Przedsiębiorstwo oferuje modele najwyższej jakości, które są wykorzystywane przez lata.

Kapcie góralskie gwarantują wysoki poziom ochrony przed chłodem, a zamawiają je klienci, którzy szybko marzną. Miłośnicy klasycznych rozwiązań z pewnością docenią zakryte modele wsuwane. Nabywają je także rodzice dla swoich dzieci, ponieważ nie spadają one podczas biegu w przeciwieństwie do zwykłych klapek. Mają one antypoślizgową oraz odpowiednio grubą i wyprofilowaną podeszwę co sprawia, że chodzenie w nich jest bardzo wygodne, a ryzyko przewrócenia się niewielkie. Występują w kilku kolorach i wpasowują się w aktualne trendy.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://alaska-shop.com
Numer telefonu: + 48 605 994 996
Miejscowość: Nowy Targ
Adres: Królowej Jadwigi 84
Kod pocztowy: 34-400

Firma została dodana: 2021-12-24
Źródła:
https://alaska-shop.com/pl/kapcie-meskieAutor wpisu: Franciszek Lis


Podobne Firmy

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
ul. Białe Wzgórze 4, 30203 Kraków
Monitoring & IT
ul. Tetmajera 19, 31352 Kraków
IBCS Poland
ul. J. Piłsudskiego 46, 33300 Nowy Sącz