ŻAR & KAR ABC Nowych WnętrzWarszawski producent meblowy oferuje idealnie dopasowane do każdego mieszkania szafy na zamówienie


Działająca od 1994 roku firma ze stolicy to ceniony producent mebli na wymiar i chodzi tu także o meble z przesuwnymi drzwiami. Są one bardzo funkcjonalne, wysoce niezawodne, wykonane z dużą dbałością o szczegóły, ale cechują się również nowoczesnym designem, który stanowi ozdobę wnętrza. Kompleksowość usług oznacza możliwość zamówienia u tego producenta od razu mebli do całego mieszkania i oszczędzenie sobie konieczności kompletowania ich u różnych dostawców.

Z racji tego, że meble przygotowywane są na dokładny wymiar, to klient ma możliwość zagospodarowania w swoim domu praktycznie każdej dostępnej przestrzeni czy wnęki, nawet takich o nietypowych gabarytach. Oferta od producenta Żar-Kar umożliwia więc idealne umeblowanie np.:

  • niewielkiej sypialni i garderoby,
  • pokoju dziecięcego,
  • domowej biblioteczki czy gabinetu,
  • poddasza ze spadem itp.

To, że szafy na zamówienie są tak świetnie dopasowane wymiarami do możliwości mieszkaniowych, jest tylko jednym z ich atutów. Bardzo ważna są także ich trwałość, solidność i zastosowanie nowoczesnych mechanizmów oraz najlepszych materiałów. Chodzi m.in. o:

  • użycie wysokogatunkowej i niepoddającej się odkształceniom stali szlachetnej do wykonania wózków jezdnych,
  • pierścienie chroniące wózki przez dostaniem się do nich zanieczyszczeń,
  • zastosowanie wytrzymałych łożysk kulkowych, które objęte są dożywotnią gwarancją,
  • specjalne pozycjonery dbające o to, by drzwi nie odchylały się od płaszczyzny.

To wszystko sprawia, że rozsuwane drzwi w szafach działają bardzo płynnie oraz lekko. Atutem jest również jednak świetnie rozplanowana przestrzeń wewnątrz szafy. W górnej jej części może znajdować się drążek na wieszaki, a jeszcze wyżej np. zabudowany pawlacz (szczególnie gdy szafa sięga do samego sufitu). Szuflady i półki mogą mieć wybrane przez klienta głębokość, szerokość i wysokość, dzięki czemu może on dobrać je do indywidualnych preferencji, a także do typu przechowywanej w nich odzieży. Na dole może znajdować się ponadto specjalna strefa do przechowywania butów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.zar-kar.com.pl/
Numer telefonu: 22 811 11 27
Miejscowość: Warszawa
Adres: Siedzibna 39
Kod pocztowy: 00-001

Firma została dodana: 2022-01-20
Źródła:
https://www.zar-kar.com.pl/szafy-wnekoweAutor wpisu: Alan Krawczyk


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa