IBCS PolandCzym jest tracking w IT?


Firmy zainteresowane zakupem nowoczesnej aplikacji umożliwiającej np. zarządzanie konkretnym zakładem produkcyjnym powinny sprawdzić ofertę spółki IBCS Poland. Klienci z całej Polski bardzo często decydują się na zakup aplikacji Device Tracker. Jest ona stworzona przez doświadczonych programistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu zleceń dla firm z różnych branż. Wspomniane oprogramowanie umożliwia śledzenie zgubionych przedmiotów. Szczegółowe dane w zakresie możliwości wykorzystania wspomnianego rozwiązania można sprawdzić na portalu online lub kontaktując się bezpośrednio z pracownikami firmy.

Zaletą produktu jest możliwość jego wdrożenia bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Do każdego zamówienia jest dołączana instrukcja obsługi, która zawiera precyzyjne dane dotyczące tej kwestii. Każdy konsument otrzymuje aplikację, która zapewnia wysoką wydajność. Warto zwrócić uwagę na fakt, że urządzenie, na którym działa produkt wszystkie potrzebne dane zbiera w sposób automatyczny. Dzięki temu do korzystania z trackingu w IT wystarczy dostęp do komputera, który jest podłączony do sieci WiFi. Oprogramowanie działa także na innych urządzeniach np. na laptopach, tabletach oraz smartfonach.

Jedną z dostępnych funkcji wspomnianego wyżej produktu jest możliwość ustawienia alertów. Mogą one działać zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkowników. Efektem ich wykorzystania może być ostrzeżenie właściciela przedsiębiorstwa w przypadku niskiego poziomu baterii w urządzeniu. Na stronie producenta z województwa małopolskiego można zapoznać się między innymi z nagraniami pokazującymi, w jaki sposób działa oprogramowanie. Ułatwia to podjęcie decyzji o zakupie profesjonalnego rozwiązania przeznaczonego do celów komercyjnych.

 Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.ibcs.pl
Numer telefonu: 18 44 21 666
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: J. Piłsudskiego 46
Kod pocztowy: 33-300

Firma została dodana: 2022-02-22
Źródła:
https://www.ibcs.pl/nowosc-od-firmy-zebra-komputer-pokladowy-vc8300-10/Autor wpisu: Kalina Malinowska


Podobne Firmy

Storczykarnia - sklep z produktami do uprawy i pielęgnacji STORCZYKÓW ORCHIDEI
ul. Białe Wzgórze 4, 30203 Kraków
Monitoring & IT
ul. Tetmajera 19, 31352 Kraków
Alaska-Shop.com
ul. Królowej Jadwigi 84, 34400 Nowy Targ