Xfelgi.plJak wykorzystać czujnik ciśnienia w oponach?


Profesjonalne akcesoria samochodowe oraz felgi proponowane przez tę hurtownię dają gwarancję długotrwałej satysfakcji i bezpiecznego użytkowania. Klienci największy wybór mają wśród felg. W sprzedaży są propozycje pochodzące od różnych producentów (hurtownia współpracuje z ponad trzydziestoma różnymi markami). 

Aby ułatwić kupującym wybór, stworzono specjalny konfigurator. Z jego pomocą można w prosty sposób odnaleźć idealne felgi do swojego samochodu. Nie wymaga to posiadania wiedzy ani doświadczenia (w odpowiednie rubryki wpisuje się markę i model pojazdu, rok produkcji oraz pożądaną średnicę felg).

W ofercie dostępne są także dodatkowe akcesoria. Przykładem jest czujnik ciśnienia w oponach. To niezwykle przydatne urządzenie. Właściciele hurtowni podkreślają, iż jego posiadanie w nowych samochodach jest określone przepisami wydanymi przez Unię Europejską. Czujniki sprzedawane w tym miejscu są kompatybilne z wieloma markami (są to, między innymi, Dodge, Ford, BMW, Alfa Romeo, Jaguar, Jeep, Kia, Honda, czy też Mazda). 

Firma proponuje dwa rodzaje urządzeń. Są to następujące modele:

  • Bartec Tech 500 (ten czujnik jest najbardziej popularny na rynku aut amerykańskich),
  • ATEQ VT56 (to urządzenie doskonale sprawdza się w obsłudze urządzeń zarówno pochodzących z fabryk amerykańskich, jak i europejskich).

Pełną ofertę znaleźć można pod adresem xfelgi.pl. Witryna została skonstruowana w taki sposób, aby przeglądnie jej i poszukiwanie konkretnych informacji było proste i szybkie. Warto także podkreślić, iż dostawa zamówionego towaru jest darmowa. Każdy klient otrzymuje także bezpłatny i wygodny w użyciu pakiet montażowy. 

Wychodząc naprzeciw nabywcom, stworzono także możliwość zakupu na raty. Kupujący może dopasować ilość i wysokość rat do indywidualnych potrzeb. Doradca zajmujący się tym tematem chętnie doradzi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania. 

Na stronie internetowej hurtowni znajduje się specjalny formularz kontaktowy, który można wypełnić, prosząc o rozmowę ze sprzedawcą. Możliwości jest wiele.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://xfelgi.pl/
Numer telefonu: 509 700 012
Miejscowość: Poniatów
Adres: Piotrkowska 4C
Kod pocztowy: 97-330

Firma została dodana: 2022-02-02
Źródła:
https://xfelgi.pl/czujniki
https://pl.wikipedia.org/wiki/TPMS


Autor wpisu: Lidia Jankowska


Podobne Firmy

Agencja Eventowa Creality
ul. Sienkiewicza 85/87, 90057 Łódź
PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne
ul. Chocianowicka 4a, 93460 Łódź
wyprawkowy
ul. Słoneczna 37, 95060 Brzeziny