REJS Spółka z o.o.Gdzie można skorzystać z usług galwanizacyjnych?


Od wielu lat działa na rynku meblowym rodzinne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w wytwarzaniu akcesoriów meblowych z wysokiej jakości stali i aluminium. Zaopatruje ono nie tylko rynek krajowy, ale także europejski w akcesoria meblowe, szczególnie do kuchni oraz garderoby. Wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje, że dostępne tam wyroby są wysokiej jakości, a obsługa na najwyższym, europejskim poziomie. Przedsiębiorstwo to nieustannie dąży do rozwoju. Ma własną sieć dystrybucyjną i gwarantuje atrakcyjne ceny. Chętnie również doradza swoim klientom przy wyborze akcesoriów spełniających oczekiwania.

Poza wytwarzaniem i sprzedażą akcesoriów meblowych firma ta ma też inną ofertę, dzięki temu, że na jej wyposażeniu jest wiele nowoczesnych maszyn i urządzeń. Świadczy między innymi usługi galwanizacyjne. Ma 4 automatyczne linie do nakładania powłok galwanicznych. Między innymi może zaoferować powłoki:

  • niklową błyszczącą,
  • chromową błyszczącą,
  • miedzianą z kąpieli cyjankalicznej,
  • miedzianą z kąpieli kwaśnej,
  • mosiężną techniczną pod patynowanie.

W ofercie jest także krycie elementów stalowych chromem trójwartościowym. Długość, szerokość i wysokość elementów poddawanych galwanizowaniu można znaleźć na stronie rejs.eu należącej do przedsiębiorstwa. Dzięki takim zabiegom poddawane im elementy stalowe zyskują określone cechy użytkowe i właściwości chroniące na przykład przed korozją czy uszkodzeniem.

Firma dysponuje różnym sprzętem oraz wysoko wykwalifikowaną załogą, dlatego może spełnić oczekiwania każdego klienta, zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i ilość. Poza usługami wspomnianymi wyżej przedsiębiorstwo to może również zaproponować satynowanie oraz anodowanie elementów stalowych i aluminiowych.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.rejs.eu/
Numer telefonu: +48 542 805 651
Miejscowość: Rypin
Adres: Mławska 61
Kod pocztowy: 87-500

Firma została dodana: 2022-02-15
Źródła:
https://www.rejs.eu/ofertadlaprzemyslu/uslugi-galwaniczne/Autor wpisu: Karol Głowacki


Podobne Firmy

Amber Store
ul. Główna 16, 82200 Malbork
Faberlic World - Karolina Kamińska
ul. Narcyzowa 9, 87125 Silno
Autokasacja U Jacka
ul. Marii Danilewicz-Zielińskiej 6, 87700 Aleksandrów Kujawski