Biuro Tłumaczeń MTR



Dobry tłumacz ukraińsko-polski - gdzie go szukać?


W Polsce pojawia się coraz więcej Ukraińców, powodowanych przede wszystkim chęcią znalezienia lepszej niż na Ukrainie pracy, co sprawia, że zapotrzebowanie na znajomość języka ukraińskiego stale rośnie. Choć jest on dość podobny do polskiego z tego względu, że należy do tej samej rodziny - języków słowiańskich, trudno jest obyć się bez profesjonalnych przekładów, a zwłaszcza jeśli chodzi o materiały pisane - ze względu na odmienność ukraińskiego pisma. Z tego powodu oferta zaprezentowana na stronie mtr24.pl, w zakres której wchodzą też przekłady z ukraińskiego i na ukraiński, może zainteresować wiele osób.

Przekładów mogą potrzebować przede wszystkim przybywający nad Wisłę Ukraińcy, którzy muszą przetłumaczyć dokumenty potwierdzające ich wykształcenie czy kwalifikacje. Na tym jednak nie koniec. Tłumacz ukraińsko-polski może też zaproponować tłumaczenie dokumentów finansowych, prawnych czy samochodowych, co przyda się między innymi osobom, które chcą zamieszkać w Polsce na stałe.

Z usług tych korzystają też pracodawcy czy firmy pośredniczące w pozyskiwaniu pracowników zza wschodniej granicy, potrzebujący przetłumaczyć ukraińskie CV czy inne trafiające do nich dokumenty pracowników.

Oczywiście w grę wchodzą też przekłady z polskiego na ukraiński - w powyższym zakresie i w wielu innych przypadkach. Można przy tym zlecić tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne, czyli z określonych branż, jak i przysięgłe, stosowane w przypadku najważniejszych dokumentów.

Wszystkie te przekłady, bez względu na rodzaj, typ dostarczonego materiału i jego obszerność, zostaną wykonane szybko i sprawnie, w umówionym terminie. Poza tym będą w pełni zgodne z oryginałem - dzięki wysokim kwalifikacjom tłumacza, ale też jego wielkiemu zaangażowaniu.



Pozostaw swoją opinię o firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)



WWW: https://www.mtr24.pl
Numer telefonu: 662 906 531
Miejscowość: Warszawa
Adres: Mydlarska 47
Kod pocztowy: 04-690

Firma została dodana: 2022-03-08
Źródła:
https://www.mtr24.pl/tlumaczenia/pisemne/jezyk-ukrainski
https://pl.wikipedia.org/wiki/T%C5%82umacz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ukraina


Autor wpisu: Sebastian Jankowski


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa