Używane KompresoryCzy opłaca się kupić używaną sprężarkę marki Fiac?


Z pewnością niewiele osób zastanawia się, czym jest sprężarka i do czego jest użytkowana. Tymczasem jest to urządzenie niezbędne do prawidłowego działania wielu sprzętów, także w gospodarstwie domowym. Nie są to jednak duże sprężarki i być może dlatego ich praca przechodzi niezauważenie, jednak w wielu zakładach przemysłowych czy warsztatach można znaleźć te maszyny w wielu mocach, niezbędne do uzyskania bardzo wysokiego ciśnienia sprężonego powietrza lub gazu oraz jego przepływu. Nic zatem dziwnego, że poszukują ich nabywcy z wielu branż.

Nie są to maszyny tanie, dlatego wielu klientów poszukuje używanych urządzeń po generalnym przeglądzie. Właśnie takie sprężarki można nabyć w przedsiębiorstwie Używane Kompresory w bardzo atrakcyjnej cenie. Cały dostępny w ofercie sprzęt został dokładnie przetestowany i firma gwarantuje jego niezawodność, trwałość oraz bezawaryjność.

W asortymencie jest między innymi doskonała sprężarka Fiac. Jest to urządzenie w doskonałym stanie technicznym, absolutnie sprawne, kompletne i gotowe do natychmiastowego podjęcia pracy. Przepracowała już ponad 23 tysiące godzin i jest w stanie przepracować jeszcze raz tyle. Jest to potężne urządzenie:

  • o wydajności 2 000 litrów na minutę,
  • z silnikiem 15 kW,
  • niezwykle oszczędne, jeśli chodzi o zużycie energii,
  • wytwarzające ciśnienie do 10 bar.

Oferta obejmuje także inne sprężarki pochodzące od takich firm jak AirPress, Atlas czy Copco oraz wielu innych. Mając problemy z doborem odpowiedniego urządzenia do potrzeb, wystarczy skontaktować się z przedsiębiorstwem, które je oferuje, a jego specjaliści doradzą, jakie parametry powinna mieć maszyna, aby była dopasowana do realnych potrzeb firmy nabywcy.

Asortyment obejmuje także mnóstwo innych urządzeń, w tym zbiorniki ciśnieniowe do sprężarek i kompresorów od 200 do 1000 litrów, które również należą do sprzętu używanego, jednak zostały przetestowane pod kątem sprawności i szczelności. Butle takie są niezbędne, aby zagwarantować sprężarkom czy kompresorom prawidłowe działanie i zapobiec ich przegrzaniu, a tym samym uszkodzeniu. Klienci zainteresowani innymi urządzeniami dostępnymi w tej firmie znajdą tam szorowarki, myjki wysokociśnieniowe oraz osuszacze powietrza. Wszystkie te urządzenia dostępne są w atrakcyjnych cenach, sprawne i opatrzone gwarancją dystrybutora.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://uzywane-kompresory.pl
Numer telefonu: 883 252 909
Miejscowość: Dębica
Adres: Drogowców 7
Kod pocztowy: 39-200

Firma została dodana: 2022-05-12
Źródła:
https://uzywane-kompresory.pl/kompresory-uzywane/kompresor-sprezarka-fiac-airblok-v20/Autor wpisu: Eliza Makowska


Podobne Firmy

PRO-music
ul. Krajobrazowa 6, 35-119 Rzeszów
MUKK Architektura Wnętrz
ul. Czajkowskiego 13, 38400 Krosno
gigantsport.pl
ul. Rynek 27, 37600 Lubaczów