Metal-PlaceCzy warto się zdecydować na wodny plac zabaw?


Przedsiębiorstwo Metal-Place kieruje swoją ofertę do różnych instytucji, w tym do placówek oświatowych, proponując wysokiej jakości, certyfikowane urządzenia, dostarczające dzieciom doskonałą rozrywkę. W jego asortymencie znajdują się rozmaite zabawki parkowe, które sprawdzą się także w ogródkach tworzonych dla dzieci przez spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe.

W asortymencie są rozmaite huśtawki, zjeżdżalnie i mnóstwo innych, ciekawych modeli zabawek w różnych wielkościach, wykonane z doskonałej jakości materiałów. Do produkcji wykorzystuje się blachy między innymi ze stali ocynkowanej, malowanej proszkowo, odpornej na działanie niekorzystnych warunków, jak również na uszkodzenia mechaniczne.

Aby zagwarantować dzieciom doskonałą zabawę podczas upalnego lata, warto pomyśleć o propozycji dostępnej w katalogu wspomnianej firmy, którą jest wodny plac zabaw. Oferta obejmuje modele z fontannami i kryte brodziki, występujące w wielu rozmiarach. Można tam też znaleźć wyposażenie takich placów zabaw bez natrysków, które wypełnione będą syntetycznymi kulkami. Ten typ basenów sprawdzi się o każdej porze roku pod dachem, dlatego warto przyjrzeć się tej propozycji.

Przedsiębiorstwo to współpracuje także z klientami prywatnymi, którzy szukają wyposażenia przydomowych placów zabaw dla swoich pociech. Zaprasza również właścicieli hoteli oraz ośrodków wypoczynkowych, którzy, zakupując taki sprzęt, jednocześnie wzbogacają i uatrakcyjniają ofertę swojego biznesu. Asortyment firmy obejmuje też całoroczne place zabaw, bajecznie kolorowe i starannie przemyślane, w których można znaleźć wiele różnych modeli:

  • huśtawek,
  • zjeżdżalni,
  • bujaków,
  • torów przeszkód,
  • domków

i tym podobnych produktów z certyfikatami bezpieczeństwa.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://metal-place.pl
Numer telefonu: 506 496 111
Miejscowość: Żuromin
Adres: Mickiewicza 14
Kod pocztowy: 09-300

Firma została dodana: 2022-03-29
Źródła:
https://metal-place.pl/wodne-place-zabaw/Autor wpisu: Franciszek Lis


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa