WUG MB Sp. z o.o.Grzałki elektryczne – producent warty polecenia


Elementy grzewcze mają szerokie zastosowanie. Korzysta się z nich między innymi do ogrzewania wody, na przykład jako element bojlera. W ofercie firmy opisanej pod adresem wugmb.com znajdują się grzałki elektryczne, które mogą być zasilane przy użyciu energii czerpanej z odnawialnych źródeł, w tym paneli fotowoltaicznych. Alternatywę stanowią ekologiczne pompy ciepła, a także inne, tradycyjne źródła zapewniania energii. Grzałki w ofercie tego producenta są dostępne w wersji 230 lub 400 V. Do wyboru są modele z termostatem kapilarnym, które odznaczają się wygodą użytkowania oraz wysoką niezawodnością. Producent grzałek elektrycznych działa na rynku już od kilkudziesięciu lat.

Inne sposoby na zastosowania grzałki elektrycznej to użycie jej między innymi do buforu ciepła. Dzięki takiemu zastosowaniu bufor staje się bezobsługowym źródłem ogrzewania domu. Do podgrzewania wody przy wykorzystaniu energii elektrycznej przeważnie stosuje się grzałki elektryczne zbudowane z materiału oporowego odizolowanego od ogrzewanej wody. Niewątpliwą zaletą grzałek elektrycznych jest wysoka sprawność zamieniania energii elektrycznej na energię termiczną oraz brak wprowadzanych zakłóceń do sieci elektrycznej. Warto również wspomnieć o niskich kosztach produkcji tej części.

Pomimo licznych zalet elementy grzewcze posiadają pewne wady związane z osadzaniem się zanieczyszczeń, w szczególności kamienia, na powierzchni grzałek. Powoduje to zmniejszenie współczynnika przewodnictwa ciepła, z tego względu wzrasta temperatura wewnętrzna, co może spowodować uszkodzenia elementu oporowego i zniszczenie grzałki. Żeby temu zapobiec producenci montują na przykład anody magnezowe, których rolą jest ograniczenie osadzania się kamienia w zbiorniku wodnym oraz na częściach grzewczych.

Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oferowanych przez tę firmę są liczne certyfikaty i odznaczenia, w tym norma jakościowa ISO 9001:2015. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony przedstawicieli przedsiębiorstwa.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://wugmb.com/
Numer telefonu: 61 285 64 00
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Adres: Karola Libelta 2
Kod pocztowy: 63-000

Firma została dodana: 2022-04-30
Źródła:
https://wugmb.com/grzalki-z-termoregulatoremAutor wpisu: Franciszek Przybylski


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz