Euroschola.euKtóry program może zaproponować placówkom oświatowym komputery z VAT 0 %?


Finansowanie placówek oświatowych, nie licząc subwencji państwowej, to obowiązek jednostek samorządu terytorialnego. W przypadku niewielkich gmin koszty ponoszone na oświatę to znaczna część całorocznego budżetu. Nie dziwi więc fakt, że lokalne władze oraz dyrekcja szkół i przedszkoli coraz częściej szukają oszczędności poprzez doposażenie zarządzanych placówek w sprzęt używany, ale który jest dobrej jakości. Komputery z drugiej ręki bardzo często są ustawiane w salach informatycznych, bibliotekach czy nawet w gabinetach dyrektora oraz sekretariatach. Z powodzeniem służą do codziennej pracy oraz nauki. 

Decydując się na zakup sprzętu komputerowego poleasingowego, można dodatkowo oszczędzić, odliczając VAT takich nabytków. Pomoc w znalezieniu odpowiednich urządzeń oraz wsparcie przy przeprowadzaniu całej procedury (napisanie wniosku oraz jego końcowe rozliczenie) mogą zaoferować pracownicy firmy EVK Sp. z o.o. To właściciel portalu internetowego, na którym realizowany jest program Komputery VAT 0 %. 

Szczegóły akcji są dostępne online. Kadra odpowiedzialna za obsługę platformy oraz kontakt z klientami zaprasza do odwiedzenia strony serwisu w celu zapoznania się z przygotowaną ofertą. Aby ułatwić wymianę informacji, przygotowano także rozbudowaną bazę Q&A, czyli najczęściej pojawiających się wśród klientów pytań i odpowiedzi dotyczących programu i jego przebiegu. Pracownicy zachęcają do przeczytania tego typu wpisów przed napisaniem wiadomości e-mailowej do biura z prośbą o pomoc w konkretnej sprawie. Pozwoli to oszczędzić czas oraz pomoże zlikwidować kłopot z poprawnym formułowaniem pytania, zwłaszcza jeśli dotyczy ono kwestii technicznych.

Kadra serwisu może pochwalić się wieloma udanymi realizacjami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom placówek oświatowych, może też zaproponować rozszerzenie świadczeń o serwis. W przypadku problemów z zakupionym sprzętem można poprosić o przyjazd fachowca, który będzie w stanie zdiagnozować występujący problem i zaradzić usterce.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://euroschola.eu/
Numer telefonu:
Miejscowość: Biestrzynnik
Adres: 1 Maja 9
Kod pocztowy: 46-043

Firma została dodana: 2022-05-14
Źródła:
https://euroschola.eu/poleasingowe-komputery-zero-vat.htmlAutor wpisu: Kalina Malinowska


Podobne Firmy