DiT-Usługi



Kto przeprowadza opryski na komary we Wrocławiu?


Wraz z nadejściem okresu letniego w obrębie budynków mieszkalnych oraz obiektów usługowych pojawia się coraz więcej komarów. Tego rodzaju owady mogą skutecznie zniechęcić domowników czy klientów do przesiadywania na zewnątrz. W końcu nikt nie chce być dotkliwie pogryziony, co przyczynia się do niemałego dyskomfortu. Najczęściej właściciele działek i podwórek próbują samodzielnie pozbyć się chmary komarów poprzez zastosowanie ogólnodostępnych preparatów, takich jak m.in. świece zapachowe, różnego rodzaju olejki czy spraye. Niestety zwykle są to mało skuteczne produkty, które z pewnością nie sprawdzą się, gdy w danym miejscu przebywa naprawdę spora liczba dokuczliwych owadów. 

Jak skutecznie pozbyć się komarów?

Firma DiT-Usługi działająca w obrębie Wrocławia przeprowadza opryski na komary. Wykorzystywane środki owadobójcze są rozpylane na elewacje domów, altany, tarasy oraz trawniki i krzewy znajdujące się w pobliżu miejsc użytkowanych przez ludzi. Tego typu preparaty likwidują również meszki i kleszcze. Efekty są zauważalne już po kilku dniach od przeprowadzania odkomarzania. Liczba uciążliwych owadów jest znacznie mniejsza. Opryskiwanie powinno być wykonywane w godzinach późno popołudniowych lub wieczornych, aby nie zaszkodzić pszczołom znajdującym się w pobliżu.

Przedstawiciele wrocławskiej firmy wykorzystują trzy podstawowe metody zwalczania komarów:

  • biologiczną z zastosowaniem środków mikrobiologicznych działających głównie na larwy komarów (technika jest stosowana przy oczkach wodnych, rowach melioracyjnych),
  • fizyczną (ograniczenie liczby komarów poprzez uniemożliwienie składania nowych jaj),
  • naziemną (zamgławianie określonych powierzchni i miejsc mgłą zimnokropelkową).

Jeśli chodzi o koszt usługi, to jest ustalany indywidualnie z każdym klientem. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i lokalnych przedsiębiorców prowadzących lokale gastronomiczne czy noclegowe. Zazwyczaj pracownicy stosują w jednym czasie 2 lub 3 metody z powyższych, aby zwiększyć ich skuteczność.



Pozostaw swoją opinię o firmie





Ocena firmy: (0 z 0 głosów)



WWW: https://www.dezynsekcja-pro.pl
Numer telefonu: 513 726 796
Miejscowość: Wrocław
Adres: Grudziądzka 76
Kod pocztowy: 51-165

Firma została dodana: 2022-06-14
Źródła:
https://www.dezynsekcja-pro.pl/uslugi/odkomarzanie-i-zwalczanie-komarow-wroclaw/



Autor wpisu: Sebastian Jankowski


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
YETO Serwis laptopów i komputerów
ul. Stablewskiego 3 45, 60211 Poznań
COMFORT SERVICE
ul. Bardzka 30, 50517 Wrocław