Klinika Złotowska dr KubasikKorekta powiek w Poznaniu - jakie korzyści?


Każda osoba dbająca o swój wygląd i chcąca zachować młodzieńcze napięcie skóry jak najdłuższy czas powinna zdawać sobie sprawę z tego, że obszarem najmocniej narażonym na starzenie jest skóra wokół oczu. To zwykle na niej zmarszczki pojawiają się jako pierwsze, czy to jeśli chodzi o tzw. kurze łapki w ich kącikach zewnętrznych, czy bruzdy po oczami. Na tym jednak nie koniec. Na niekorzystne zmiany narażone są także powieki, górne i dolne. Zagrożone są tym między innymi osoby niestosujące kremów na ten obszar, jak również mające tendencje do pocierania oczu i rozciągania skóry, na przykład podczas demakijażu - nieostrożność w czasie jego przeprowadzania może wyrządzić wiele szkody.

Zawsze jednak można poprawić swój wygląd, korzystając ze zdobyczy medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Na obszar pod oczami i wokół nich stosowane są najróżniejsze zabiegi, jak wolumetria, botoks czy karboksyterapia. Co jednak zrobić w przypadku nadmiernie rozciągniętej skóry powiek, a także poduszeczek tłuszczu, które mogą pojawić się i na powiekach górnych, i dolnych? Jest to defekt nie tylko estetyczny, ale też sprawiający wiele problemów na co dzień. Mocno zwiotczała skóra, występująca w nadmiarze, może tworzyć nad oczami nawisy, zmniejszając pole widzenia. Zdecydowanie nie jest to sytuacja, jaką można byłoby bagatelizować, dlatego oferowana na stronie klinikazlotowska.pl korekta powiek w Poznaniu wybierana jest nie tylko przez osoby, którym zależy na wyglądzie, ale też przez te, które mają dość ograniczonego pola widzenia.

Nie da się jednak ukryć, że zabieg ten, polegający na wycięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej, zarówno powyżej, jak i poniżej oka, w miarę potrzeb, znacząco odmładza twarz. Nawet jeśli poza tym nie wykona się innych zabiegów, można spodziewać się, że będzie się ogólnie wyglądać młodziej, a to dlatego, że opadające powieki nadają całej twarzy zmęczony, smutny i starszy wygląd.

Dobrą wiadomością jest też fakt, iż zabieg ten, mimo że stanowi interwencję chirurgiczną, w dodatku przeprowadzaną w obrębie wrażliwego narządu, jest bezpieczny i nie wiąże się z negatywnymi zjawiskami. Dzięki temu też można go powtarzać kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Podobnie jak inne procedury odmładzające, nie daje on efektów na zawsze, gdyż oczywiste jest, że tkanki odrastają. Po kilku latach procedurę można powtórzyć.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://klinikazlotowska.pl/
Numer telefonu: 607229933
Miejscowość: Poznań
Adres: Złotowska 63
Kod pocztowy: 60-189

Firma została dodana: 2022-07-14
Źródła:
https://klinikazlotowska.pl/chirurgia-powiek/Autor wpisu: Konrad Walczak


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz