greentex24Ściereczki z mikrofibry i ich zastosowanie


Mikrofibra jest materiałem produkowanym przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu wyróżnia się ponadprzeciętną jakością i niepodatnością na zniszczenia. Stanowi podstawę branży tekstylnej i służy do produkcji ręczników, odzieży dla sportowców, kołder, narzut i poduszek. Na tym jednak jej zastosowanie się nie kończy, ponieważ wytwarza się z niej także ściereczki, nieocenione wśród osób prywatnych i pracowników firm sprzątających. Ułatwiają one przeprowadzanie czynności porządkowych i nie wymagają stosowania detergentów, mogących prowadzić do podrażnień skóry i bólów głowy. Ściereczki z mikrofibry to częsty wybór klientów ceniących sobie praktyczne rozwiązania, którzy chcą zrezygnować z kupowania ręczników papierowych. Można je nabyć na stronie greentex24.pl.

Materiał ten jest bardzo cienki, a to przez wzgląd na niecodzienną budowę strukturalną. Nie tylko zatrzymuje ciepło, ale też z łatwością zbiera kurz i inne zabrudzenia, dlatego nadaje się do wycierania luster, płyt indukcyjnych, kryształów czy kabin prysznicowych. Ścierki z mikrofibry bywają nieocenione również w warsztatach samochodowych i lakierniczych. Umożliwiają dokładne czyszczenie lakieru, bez ryzyka pojawiania się zarysowań. Interesują się nimi producenci mopów, ponieważ starannie usuwają brud, dzięki czemu podłogi stają się idealnie czyste.

Omawiane produkty nie bez powodu znajdują się w wielu gospodarstwach domowych. Do ich zalet zalicza się chłonność, która chroni przed koniecznością częstego wyżymania. Ściereczki odnajdują się wśród osób planujących czyścic delikatne powierzchnie, takie jak ekrany komputerów, telewizorów bądź smartfonów. Odznaczają się właściwościami absorpcyjnymi, a na dodatek szybko schną, dzięki czemu są gotowe do dalszej pracy w krótkim czasie.

Powierzchnie czyszczone ścierkami z mikrofibry stają się idealnie czyste, lśniące i gładkie. Ułatwiają one pozbywanie się tłuszczu, przykładowo z kuchenek gazowych lub elektrycznych i nadają się do czyszczenia marmurowych bądź granitowych blatów. Opisywany materiał znajduje zastosowanie wśród alergików, chcących uniknąć ryzyka namnażania się roztoczy oraz stosowania detergentów podrażniających skórę. Ściereczki mają małą wagę i występują w wielu rozmiarach oraz kolorach. Na ich powierzchni nie rozwijają się grzyby i pleśnie, dzięki czemu mogą być użytkowane przez długi czas.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.greentex24.pl/
Numer telefonu: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Firma została dodana: 2022-08-27
Źródła:
https://www.greentex24.pl/sciereczki-c-3.htmlAutor wpisu: Ewelina Marciniak


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
YETO Serwis laptopów i komputerów
ul. Stablewskiego 3 45, 60211 Poznań
COMFORT SERVICE
ul. Bardzka 30, 50517 Wrocław