LUPU s.c.Przedszkole prywatne Wrocław Psie Pole - https://luppopuppo.pl/


Współcześni rodzice są ludźmi bardzo świadomymi, wykształconymi i wiedzącymi, czego oczekują od poszczególnych dziedzin życia. Gdy w grę wchodzą dzieci, oczekiwania i wymagania rosną, w miarę miłości do nich. W życiu każdego malucha przychodzi czas, w którym musi zmierzyć się z opuszczeniem bezpiecznych ramion mamy i taty i rozpocząć swą przygodę z przedszkolem.

Wcale nie musi być to moment trudny, ani traumatyczny. Wszystko, zależy tu od podejścia opiekunów, sposobu wychowania bobasa, oraz tego, w jaki sposób przedszkole jest mu przedstawiane. Istotne jest bowiem to, aby rodzice opowiadali pociechom o tym, co ich czeka i jak będzie wyglądała ich rzeczywistość już za jakiś czas. 

Nie można niczego przed dzieckiem ukrywać, ponieważ wtedy właśnie tworzą się sytuacje stresowe. Maluch nie wie bowiem wtedy, co się dzieje i dlaczego musi gdzieś iść i przebywać pod opieką obcych mu osób. Kiedy zaś będzie świadomy tego, czym jest przedszkole, po co się tam chodzi i co się w nim robi, będzie spokojniejszy i przejdzie przez wszystko  o wiele łagodniej.

Bardzo istotny jest wybór stosownej placówki. Decydując się na przedszkole niepubliczne, można wziąć pod uwagę przedszkole prywatne we Wrocławiu, na Psim Polu. Jest to miejsce nowoczesne, bardzo bogato wyposażone i dostosowane do wszelkiego rodzaju potrzeb dzieci. Placówka wyposażona jest w bardzo nowoczesne sprzęty, sprawiające, że milusińscy mogą czuć się w niej, jak w prawdziwej bajkowej krainie. Dodatkowo, co najważniejsze, kadra przedszkola jest zespołem ludzi wykształconych i obdarzonych pasją do tego, co robią na co dzień. 

Wchodząc na stronę internetową, luppopuppo.pl, można szczegółowo zapoznać się ze wszystkim tym, co oferuje przedszkole. Dzieci, oprócz podstawowej opieki, otrzymuje cały pakiet zajęć dodatkowych, pozwalających na rozwój wielopłaszczyznowy. Są to lekcje języków obcych, zajęcia muzyczne, taneczne, plastyczne. Co więcej, często organizowane są rozmaite warsztaty, prowadzone zarówno przez osoby z zewnątrz, jak i przez samych opiekunów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://luppopuppo.pl/
Numer telefonu: +48 605 951 060
Miejscowość: Wrocław
Adres: Słonimskiego 1
Kod pocztowy: 50-304

Firma została dodana: 2019-03-06
Źródła:
https://luppopuppo.pl/Autor wpisu: Eliza Makowska


Podobne Firmy

YETO Serwis laptopów i komputerów
ul. Stablewskiego 3 45, 60211 Poznań
COMFORT SERVICE
ul. Bardzka 30, 50517 Wrocław
BMS RENT CAR ZGORZELEC
ul. Górna 19C, 59900 Łagów k/Zgorzelca