Opomarket.plOpony zimowe 16 cali - gdzie zamówić hurtowo?


Zapotrzebowanie firm działających w szeroko rozumianej branży transportowej obejmuje nie tylko części zamienne, ale także odpowiednie ogumienie. Widać to szczególnie przed sezonem zimowym, kiedy to obowiązkiem każdego przedsiębiorcy posiadającego flotę pojazdów przewozowych jest zakup opon wytrzymałych na trudne warunki, jakie panują na drogach w zimie. Często też, z uwagi na zwiększoną eksploatację kół podczas najzimniejszej pory roku, konieczna jest nawet kilkukrotna wymiana pojedynczych sztuk bądź całych kompletów. Z tego powodu właściciele firm transportowych chętnie nawiązują stałą współpracę z dostawcami mogącymi zaproponować ogumienie w różnych rozmiarach, dobrej cenie i z szybką dostawą.

Ofertę spełniającą powyższe założenia przygotowali pracownicy zajmujący się obsługą sklepu online, działającego na stronie opomarket.pl. Prowadzą oni sprzedaż hurtową i detaliczną opon do samochodów osobowych i dostawczych, więc w jednym miejscu można bezproblemowo zaopatrzyć się w potrzebny asortyment, bez potrzeby tracenia czasu na dojazd do punktów stacjonarnych. Nie ma też potrzeby angażowania własnego pojazdu, aby przewieźć opony do wulkanizatora lub firmowego magazynu. Dostawca proponuje transport w ramach realizacji zamówienia. 

W ofercie można znaleźć zarówno opony zimowe (w tym 16 cali, czyli o rozstawie bardzo często poszukiwanym przez wielu właścicieli aut), jak i letnie. Dla osób, które często poruszają się po mocno zmrożonych, ośnieżonych drogach istnieje opcja dokupienia specjalnych łańcuchów zwiększających przyczepność i pozwalających zachować kontrolę nad samochodem nawet w trudnych warunkach pogodowych. Poleca się je w szczególności mieszkańcom miejscowości zlokalizowanych na wzniesieniach. 

Aby zamówić wybrany rodzaj opon, należy założyć personalne konto w serwisie sprzedażowym. Obsługa sklepu dokłada wszelkich starań, by dowóz zakupionego asortymentu przebiegał szybko i sprawnie. Pracownicy służą też pomocą, jeśli klient ma problem z doborem ogumienia do swojego auta.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://opomarket.pl
Numer telefonu: 322049800
Miejscowość: Katowice
Adres: Krakowska 162
Kod pocztowy: 40-393

Firma została dodana: 2022-11-02
Źródła:
https://opomarket.pl/k27,16-cali.htmlAutor wpisu: Eliza Makowska


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA
ul. Kwiatowa 63, 42-231 Stary Broniszew
Łukasz Sojka Firma Handlowo Usługowa
ul. Nowa 1335, 34381 Radziechowy