Elżbieta Sternal (Językowe Przedszkole "Baśniowy Dworek")Jakie są koszty pobytu dziecka w przedszkolu w Świeciu?


Poszukując przedszkola dla dziecka, wielu rodziców dokładnie sprawdza wcześniej dostępne oferty, dużo uwagi poświęcając temu, ile kosztuje dzienny pobyt malucha w wybranej placówce. Informacje na ten temat nie zawsze są publikowane bądź też nie uwzględniają wszystkich opłat, jakie musi ponieść rodzic. Na stronie internetowej basniowydworek.edu.pl przedstawiono całościowe stawki. Kwoty te są corocznie aktualizowane i obejmują okres całego roku szkolnego. 

Podając wysokość obowiązujących cen za pobyt i wyżywienie malucha, ogłaszające się pod podanym linkiem przedszkole w Świeciu stara się realizować przyjazną politykę wobec rodziców oraz przyszłych wychowanków. Proponuje jasne zasady, polegające na zapewnieniu dziecku odpowiedniej opieki w wyznaczonych godzinach, w tym także wspieranie jego rozwoju poprzez możliwość uczestnictwa w różnego rodzaju zajęciach (językowych, tanecznych, plastycznych, ruchowych) za określony odgórnie koszt. Serwowane posiłki są przygotowywane z najwyższej jakości składników, z uwzględnieniem indywidualnej diety przedszkolaków (o ile takowa konieczność została wcześniej zgłoszona przez rodzica). Jednocześnie kadra dba, by wychowanek czuł się dobrze, przebywając w placówce. Każdy dzień rozplanowano w taki sposób, by plan był ciekawy i zróżnicowany, a także obejmował rozmaite formy integracji, począwszy od wspólnych posiłków, poprzez gry, aż po grupowe wykonywanie prac plastycznych czy też spacery.

Nauka w przedszkolu odbywa się głównie poprzez zabawę. Dzieci są w stanie w ten sposób przyswoić sobie wiele cennych informacji, na przykład związanych z bezpieczeństwem czy też zdrowym stylem życia. Nauczyciele starają się włączać do społeczności przedszkolnej osoby z zewnątrz, głównie przedstawicieli rozmaitych zawodów, jak chociażby policjant lub strażak, którzy chętnie opowiadają o swojej pracy oraz przestrzegają przed zagrożeniami. Tego rodzaju pogadanki są atrakcją dla dzieci, a jednocześnie zapadają małym słuchaczom w pamięć.

Placówka spełnia wymagane przez Ministerstwo Oświaty oraz instytucje kontrolne wymogi dotyczące metrażu, dostępności do światła, sanitariatów czy też tematyki prowadzonych zajęć. Zatrudnia kompetentną kadrę, która umiejętnie łączy działalność pedagogiczną z ciepłym, pełnym empatii i zrozumienia podejściem do małego człowieka. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://basniowydworek.edu.pl
Numer telefonu: 512 070 616
Miejscowość: Świecie
Adres: Laskowicka 6
Kod pocztowy: 86-100

Firma została dodana: 2022-10-29
Źródła:
https://basniowydworek.edu.pl/Autor wpisu: Alan Krawczyk


Podobne Firmy

Amber Store
ul. Główna 16, 82200 Malbork
REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61, 87500 Rypin
Faberlic World - Karolina Kamińska
ul. Narcyzowa 9, 87125 Silno