Craft BeautyNaszyjnik dla mamy z imionami dzieci — gdzie zamówić?


W ciągu całego roku pojawia się wiele okazji, aby wręczyć mamie drobny upominek, wyrażający miłość oraz wdzięczność za poświęcony czas i opiekę. Podczas poszukiwań prezentu warto wziąć pod uwagę jej codzienne upodobania, a także zainteresowania. Dobrze, aby podarunek po prostu pasował do obdarowanej osoby. Najczęściej dzieci decydują się na zakup biżuterii (złotej lub srebrnej), którą chętnie nosi niemal każda kobieta. Można jednak pójść o krok dalej i postawić na wyrób personalizowany. 

Klienci często decydują się na naszyjnik dla mamy z imionami dzieci. Zawieszki są w kształcie serduszek lub dziecięcych stópek. Co ważne, istnieje możliwość dowieszenia kolejnych elementów w przypadku, gdy rodzina się powiększy. W sklepach jubilerskich można również znaleźć zawieszki w kształcie literek. Wtedy wystarczy wybrać pierwszą literkę imienia dziecka, jednak tego typu biżuteria nie sprawdzi się raczej, gdy mama posiada większą liczbę pociech.

Sklepy z biżuterią działają zarówno stacjonarnie, jak i online. Coraz częściej klienci wybierają ofertę internetową, ponieważ zyskują czas na dokładne zapoznanie się z całym asortymentem oraz nie muszą stać w kolejkach, których przed Dniem Matki czy w okresie świątecznym z pewnością nie brakuje. Warto wspomnieć, że internetowe sklepy jubilerskie zazwyczaj proponują znacznie większy wybór oraz umożliwiają zwrot czy wymianę produktu (poza wyrobami personalizowanymi). 

Gdzie kupić wisiorek dla mamy?

Marka Craft Beauty działająca online proponuje bogaty wybór elementów biżuterii — złotej oraz srebrnej (różnych prób). W ofercie dostępne są także wspomniane naszyjniki z imionami dzieci. Wszystkie wyroby jubilerskie cechuje wysoka jakość oraz modne wykończenie. Naszyjniki są delikatne i zarazem unikatowe. Tego rodzaju prezent z pewnością spodoba się każdej mamie i wywoła niemałe wzruszenie. 

Jak złożyć zamówienie na personalizowany naszyjnik?

Na stronie wybranego produktu należy podać podstawowe parametry, takie jak m.in.:

  • rodzaj czcionki,
  • tekst na sercu (przód i tył, m.in. imię dziecka lub imię partnera),
  • tekst na stópkach (przód i tył, m.in. imię dziecka oraz data urodzenia na wewnętrznej stronie).

Klienci mogą zapoznać się z wymiarami i danymi dotyczącymi samego łańcuszka oraz poszczególnych zawieszek. Sprzedawca wysyła zakupione produkty spakowane w eleganckich pudełeczkach. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://craftbeauty.pl/
Numer telefonu: +48 721 582 057
Miejscowość: Dębogórze - Wybudowanie
Adres: Prywatna 16
Kod pocztowy: 84-230

Firma została dodana: 2022-11-25
Źródła:
https://craftbeauty.pl/Naszyjniki-dla-mamyAutor wpisu: Kalina Malinowska


Podobne Firmy

Baltic- Trade Paliwa
ul. Gdyńska 38, 80209 Tuchom
Apteka GEMINI
ul. Trzy Lipy 3, 80172 Gdańsk
Lolitta Lingerie
ul. Al. Zwycięstwa 241, 81521 Gdynia