KartopKartop | Hurtownia opakowań kartonowych


Pudełka oraz opakowania kartonowe są powszechnie używane w branży logistycznej, kurierskiej i transportowej. Dobrej jakości opakowań potrzebuje także przemysł. Praktycznie każdy wyrób musi być w coś zapakowany. Firmy szukają więc pewnego dostawcy, który jest w stanie zaoferować solidne, ale jednocześnie lekkie opakowania.

Wysokie wymagania jakościowe z pewnością spełnia firma Kartop. W zależności od potrzeb hurtownia opakowań kartonowych  jest w stanie dostarczyć od kilku do nawet kilku tysięcy sztuk różnego rodzaju opakowań: fasonowych, klapowych, a także wielkogabarytowe pudła przeprowadzkowe, skrzynki na owoce czy ciasta. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się tez nietypowane rozwiązania, jak np. opakowania na rower. Jedną ze specjalności przedsiębiorstwa jest także produkcja opakowań kartonowych. Wysokiej jakości kartonowe pudła kupują zarówno klienci indywidualni,  jak i biznesowi. Firma jest do pełnej dyspozycji także w zakresie usług przewozowych, drukarskich i produkcyjnych.

Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym  parkiem maszynowym i introligatornią. Dzięki temu, firma może stworzyć jedno lub wielobarwne pudła na wymiar, w dowolnym nakładzie. Składający zamówienia mają do wyboru opakowania z tektury litej bądź warstwowej (składającej się z 3 lub 5 warstw), w wariancie bielonym albo naturalnym. Dzięki zaawansowanej technice i doświadczonemu zespołowi,  hurtownia bez problemu zrealizuje każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie. Ponadto klientom zamawiającym  kartony do przeprowadzek, firma oferuje także fachową pomoc transportową.

Klientom indywidualnym lub biznesowym, którzy w katalogu handlowym nie znaleźli kartonów w stosownym rozmiarze, kolorze lub typie tektury, firma proponuje złożenie zamówienia niestandardowego, w ramach którego zostaną wykonane kartony na wymiar o określonych przez zamawiającego parametrach. W ramach tej opcji zakład może w  stosunkowo krótkim czasie  wyprodukować od kilku do kilkudziesięciu tysięcy sztuk kartonów. Tworzone na specjalnie zamówienie kartony  powstają na terenie zakładu w Chodzieży.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://producent.kartop.com.pl/
Numer telefonu: 506 224 565
Miejscowość: Chodzież
Adres: Zwycięstwa 37
Kod pocztowy: 64-800

Firma została dodana: 2019-03-22
Źródła:
https://producent.kartop.com.pl/Autor wpisu: Konrad Walczak


Podobne Firmy

2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz
e-masters.pl
ul. Głogowska 165, 60126 Poznań