laserymedyczne.euJakie urządzenie do liftingu twarzy warto wybrać?


Lifting to klasyczny zabieg chirurgii plastycznej, znany od bardzo dawna - był to jeden z pierwszych zabiegów odmładzających. Obecnie doczekał się wielu odsłon, co ważne, znacznie mniej inwazyjnych - zamiast tego rodzaju operacji plastycznych wykonuje się obecnie zabiegi medycyny estetycznej. Są one mniej inwazyjne i ryzykowne, mniej kosztowne, a więc dostępne dla szerszego grona osób, a także szybsze. Jednocześnie jednak pożądane jest, by dawały tak samo dobre efekty.

Klasyczny lifting wyróżnia się bardzo dużą skutecznością - nie może być inaczej skoro polega na mechanicznym naciągnięciu skóry, często z wycięciem jej nadmiaru. Taki zabieg pozwala nie tylko wygładzić zmarszczki, ale też podnieść owal twarzy. Tego ostatniego przez długi czas nie dawało się osiągnąć innymi metodami - aż powstały metody liftingu nieoperacyjnego. W grę wchodzą różne możliwości, ale zdecydowanie najlepszą jest zabieg z wykorzystaniem lasera, daje bowiem widoczne, a jednocześnie naturalne rezultaty, w przeciwieństwie na przykład do nici kolagenowych. Jest to też metoda mało inwazyjna i całkowicie bezpieczna. Jakie urządzenie do liftingu twarzy warto zaś wybrać?

Godną uwagi propozycję można znaleźć na stronie laserymedyczne.eu, w ofercie cenionego producenta. Urządzenie HIFU pozwala na kompletne odmładzanie twarzy - usuwanie wszelkiego rodzaju zmarszczek we wszystkich partiach, a także podnoszenie owalu całej twarzy i policzków, przywracanie prawidłowych konturów twarzy. Na tym nie koniec, wielką zaletą laserowego liftingu jest też fakt, że w ten sposób można odmładzać także szyję czy dekolt. Przez długi czas to właśnie te części ciała zdradzały prawdziwy wiek, kontrastując z odmłodzoną, gładką twarzą.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://laserymedyczne.eu/
Numer telefonu: 531-200-732
Miejscowość: Zabrze
Adres: Nad Kanałem 3
Kod pocztowy: 41-800

Firma została dodana: 2022-12-05
Źródła:
https://laserymedyczne.eu/urzadzenia/hifu/Autor wpisu: Karol Głowacki


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA
ul. Kwiatowa 63, 42-231 Stary Broniszew
Łukasz Sojka Firma Handlowo Usługowa
ul. Nowa 1335, 34381 Radziechowy