WinnetooGdzie można zamówić bezpieczny, drewniany plac zabaw do ogrodu?


Pragnąc odpocząć od krzyczących malców, którzy nie wiedzą, co ze sobą zrobić, gdy rozpiera ich energia, warto zdecydować się na zbudowanie im w ogrodzie miejsca, gdzie będą mogły wyładować jej nadmiar. Rynek jest pełen ofert placów zabaw wykonanych z różnych materiałów, z których żaden nie jest idealny i każdy ma wady oraz zalety. Wybierając produkt, warto pomyśleć przede wszystkim o bezpieczeństwie maluchów, ale też o problemach z eksploatacją i ewentualną utylizacją.

Biorąc wspomniane aspekty pod uwagę najrozsądniejszym wyborem wydaje się drewniany plac zabaw, pod warunkiem że będzie miał stabilną konstrukcje i zostanie wykonany z gatunków drewna gwarantujących długie użytkowanie. Właśnie takie konstrukcje oferuje przedsiębiorstwo Winnetoo, któremu bardzo leży na sercu bezpieczeństwo dzieci. Dba o to, aby drewno iglaste było starannie wyselekcjonowane, zanim trafi do produkcji. Gotowe elementy są impregnowane ciśnieniowo bezchromowym, bezpiecznym dla ludzi i otoczenia impregnatem, gwarantującym odporność na szkodniki, zmiany temperatur i podwyższoną wilgotność.

Firma ta za swoje place zabaw była już wielokrotne nagradzana. Każdy z nich jest opatrzony stosownym certyfikatem, potwierdzającym zgodność konstrukcji z restrykcyjnymi normami europejskimi. Do łączenia elementów drewnianych producent wykorzystuje specjalistyczne wkręty z gwintami dociskowymi, gwarantującymi stabilność całej konstrukcji. 

Pragnąc sprawić dzieciom radość i zakupić dla nich plac zabaw, warto wraz z nimi przejrzeć ofertę, aby wybrać taki, który sprosta ich oczekiwaniom i zapewni najbardziej kreatywną zabawę. Ze swej strony firma gwarantuje, że może dokonać zmian w konstrukcji, aby maksymalnie dopasować ją do potrzeb przyszłych użytkowników.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: http://www.winnetoo.pl/
Numer telefonu: +48 (61) 81 96 433
Miejscowość: Stęszew
Adres: Dworcowa 42
Kod pocztowy: 62-060

Firma została dodana: 2022-12-14
Źródła:
http://www.winnetoo.pl/Autor wpisu: Konrad Wróbel


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz