HelioSunCzy warto inwestować w markizy kasetowe?


Wielu właścicieli domów jednorodzinnych przekonuje się do montażu markiz, czyli praktycznych osłon, zwiększających komfort w trakcie słonecznych dni. Chronią one przed promieniami UV, a ze względu na minimalistyczny design, z łatwością wpasowują się w każdy styl aranżacyjny. Bywają montowane również na balkonach i są tworzone z solidnych materiałów, które nie niszczą się pod wpływem opadów atmosferycznych i nie tracą intensywnych kolorów z biegiem lat. Zazwyczaj są mocowane bezpośrednio do elewacji, choć niektórzy producenci dysponują także modelami wolnostojącymi. Sprawdzają się one w ogrodach i przydają się na co dzień oraz w trakcie różnego rodzaju przyjęć. Tkaniny użyte na etapie produkcyjnym nie nasiąkają wodą i są łatwe w utrzymaniu w czystości.

Znaczna część tego typu osłon posiada metalowy stelaż. Zainteresowaniem cieszą się modele aluminiowe, odznaczające się małą wagą i niepodatnością na korozję. Nabywcy ceniący sobie minimalistyczny design stawiają chętnie na markizy kasetowe, wyposażane w wały, służące do nawijania materiałów. Dzięki nim opisywane osłony mogą być całkowicie schowane w momencie, gdy są nieużywane. To nowoczesne produkty spotykane też w niektórych lokalach gastronomicznych, dysponujących własnymi ogródkami.

Najczęściej poszycia markiz są wykonywane z włókien poliakrylowych, które odnajdują się w najtrudniejszych warunkach i są odporne na rozdarcia. Osłony te mogą być sterowane ręcznie lub przy użyciu specjalnych mechanizmów, ułatwiających ich obsługę. Niektórzy wyposażają je w dodatkowe diody LED, świecące na różne odcienie, które nie nagrzewają się nawet po wielu godzinach użytkowania i rzadko wymagają wymiany. Tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat, zachęcający do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Markizy różnią się od siebie wymiarami i mogą mieć wysięg wynoszący nawet kilka metrów. Przydatne informacje na ich temat udostępniono na stronie heliosun.pl, należącej do doskonale zaopatrzonego przedsiębiorstwa, oferującego wyłącznie przetestowane produkty. Cechują się one nowoczesnym wyglądem i są niepodatne na zniszczenia mechaniczne. Klientami firmy są między innymi właściciele kawiarni i restauracji oraz mieszkańcy domów jednorodzinnych czy szeregowych, chcący zapewnić sobie maksimum komfortu, podczas przebywania na tarasach bądź w ogródkach.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.heliosun.pl/
Numer telefonu: +48 616 103 047
Miejscowość: Poznań
Adres: Orła Białego 44
Kod pocztowy: 61-251

Firma została dodana: 2022-12-16
Źródła:
https://www.heliosun.pl/markizy/markizy-firmy-lewens/Autor wpisu: Lidia Jankowska


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz