MSTC LogisticOsłona przeciwsłoneczna - gdzie zamówić online?


Chcąc zwiększyć komfort podczas jazdy, warto zainwestować w odpowiednie zabezpieczenia okien przed nadmiernym promieniowaniem i nagrzewaniem się wnętrza samochodu, zwłaszcza w czasie gorących, słonecznych dni. Dostępnym obecnie rozwiązaniem jest między innymi specjalna osłona przeciwsłoneczna, którą można szybko i w prosty sposób dopasować do szyby, wykorzystując dołączone do zestawu magnesy. 

Aby nabyć tego typu produkt, nie trzeba tracić czasu na wizyty w sklepach stacjonarnych. Właściciel pojazdu nie musi też znać dokładnych wymiarów poszczególnych okien w samochodzie. Bez względu na to, czy planuje umieszczenie osłony od strony kierowcy lub pasażera z przodu bądź też chce zapewnić cień osobom siedzącym z tyłu, może wybrać uniwersalny i wytrzymały model dostępny na stronie trokot.pl.

Takie zakładane na magnes zasłonki to idealna opcja dla osób, które lubią czuć podmuch świeżego powietrza podczas jazdy, płynący z uchylonego okna. Ochraniacze skutecznie izolują wnętrze auta przed nadmiernym promieniowaniem, stanowią też szczelną barierę przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, a nawet owadami. Dzięki temu nie ma obawy, że w trakcie podróży do samochodu wleci pszczoła lub osa, co może spowodować dekoncentrację u kierowcy i skutkować wypadkiem.

Zasłonka jest świetnym gadżetem dla osób, które często wybierają się w trasę ze swoimi dziećmi. Możliwość jazdy przy otwartym oknie, ale bez oślepiającego słońca z zewnątrz, pozwala lepiej znieść maluchom nawet wielogodzinną drogę, zwłaszcza tym, które cierpią na chorobę lokomocyjną. Półmrok, jaki powstaje w aucie po założeniu ochraniacza, umożliwia dziecku zapadnięcie w drzemkę, dzięki czemu cała podróż jest mniej stresująca zarówno dla kilkulatka, jak i dla jego rodziców. 

Demontaż zasłony jest bardzo prosty. Materiał, z którego jest ona wykonana, to miękka, giętka, ale odporna na zabrudzenia i oddziaływanie mechaniczne tkanina, którą można zrolować i schować do bagażnika. Nie zabiera dużo miejsca, a jest zawsze gotowa do użycia.  Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://trokot.pl
Numer telefonu: 575055022
Miejscowość: Toruń
Adres: Batorego 44
Kod pocztowy: 87-100

Firma została dodana: 2022-12-21
Źródła:
https://trokot.pl/Autor wpisu: Jacek Michalski


Podobne Firmy

Amber Store
ul. Główna 16, 82200 Malbork
REJS Spółka z o.o.
ul. Mławska 61, 87500 Rypin
Faberlic World - Karolina Kamińska
ul. Narcyzowa 9, 87125 Silno