Mateusz Zacharski Klik-SerwisCzym zajmuje się serwis komputerowy w Krakowie?


Komputery stacjonarne oraz laptopy to urządzenia, z których korzysta każdego dnia wiele osób. Z tego względu są one narażone na różnego rodzaju usterki, uniemożliwiające pracę. Sprzęty, o jakich mowa, składają się z licznych podzespołów oraz układów, których samodzielne naprawy niejednokrotnie kończą się niepowodzeniem. Podstawą w trakcie usuwania awarii jest nie tylko doświadczenie, ale też wiedza oraz dostęp do zapasowych części. Komputery są wykorzystywane w celach zawodowych, dlatego pojawienie się nieprawidłowości może zaburzyć funkcjonowanie firmy oraz uniemożliwić wywiązywanie się z obowiązków w ustalonym terminie. Przydają się one również do komunikowania się z innymi, obróbki zdjęć czy oglądania filmów. Niekiedy samodzielne ustalenie przyczyn awarii bywa trudne. Komputery psują się między innymi na skutek niewłaściwego użytkowania, niepoprawnej wentylacji czy upadku z dużej wysokości.

W takich sytuacjach warto nawiązać współpracę z zaufanym serwisem komputerowym, realizującym zlecenia na rzecz posiadaczy sprzętów różnych marek. Zatrudnieni w nim pracownicy odzyskują utracone dane, takie jak pliki, zdjęcia lub materiały video i podejmują się składania sprzętów na zamówienie, przykładowo dla grafików lub graczy. Niektóre usługi realizują zdalnie, dzięki czemu udawanie się do siedziby firmy nie zawsze jest koniecznością.

Klienci punktów serwisowych mogą liczyć na pomoc obejmującą:

  • wymianę uszkodzonych gniazd oraz zasilaczy,
  • usuwanie wirusów i instalowanie sterowników, przyspieszających pracę komputerów,
  • naprawę kart graficznych,
  • czyszczenie wentylatorów,
  • wymianę matrycy, zawiasów i klawiatury,
  • rozbudowę komputerów,
  • naprawę elementów lutowanych.

Specjaliści zajmują się także uszkodzoną płytą główną, będącą najważniejszym elementem komputera. Sygnałem sugerującym konieczność jej wymiany bądź naprawy są trudności z włączeniem sprzętu.

Profesjonalny serwis komputerowy w Krakowie, realizujący tego typu zadania, prowadzi witrynę klik-serwis.pl. Znajdują się na niej informacje na temat świadczonych usług oraz sprzętów, z jakimi pracują specjaliści. Mają oni doświadczenie w naprawie zasilaczy oraz kart graficznych, które w momencie uszkodzenia, prowadzą do pojawiania się czarnego ekranu. Klienci mogą liczyć również na rozwiązywanie problemów z dyskiem twardym oraz konfigurowanie sieci bezprzewodowych.  Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://klik-serwis.pl/
Numer telefonu: +48 575 000 698
Miejscowość: Skawina
Adres: Jagielnia 8GA
Kod pocztowy: 32-050

Firma została dodana: 2022-12-30
Źródła:
https://klik-serwis.pl/Autor wpisu: Jacek Michalski


Podobne Firmy

LUPU s.c.
ul. Słonimskiego 1, 50304 Wrocław
YETO Serwis laptopów i komputerów
ul. Stablewskiego 3 45, 60211 Poznań
COMFORT SERVICE
ul. Bardzka 30, 50517 Wrocław