Szyciewdomu.plJaka marka produkuje bezpieczne maszyny do szycia dla dzieci?


Umiejętność tworzenia własnej odzieży w czasach, gdy na rynku jest mnóstwo nieciekawych artykułów jest prawdziwym darem. Czasami taka pasja rodzi się już w dzieciństwie i warto ją pielęgnować, ponieważ może stać się sposobem na życie i jako zawód dawać satysfakcję. Z pewnością robienie w życiu tego, co się kocha, to ogromne szczęście.

Rozwijanie tej pasji umożliwia wielu producentów, w tym Łucznik, który tworzy maszyny do szycia dla dzieci gwarantujące im bezpieczeństwo użytkowania dzięki różnym zabezpieczeniom, takim np. jak osłonka na palce. Firma ta postanowiła wyjść naprzeciw opiekunom dzieci wykazujących kreatywność i zdolności krawieckie. Taki sprzęt od polskiego producenta można znaleźć w ofercie firmy ze strony szyciewdomu.pl.

Jest to urządzenie elektroniczne z dwoma pokrętłami, którymi można wybrać naprężenie nici oraz jeden z 12 programów szycia. Wyposażono je, podobnie jak prostą maszynę dla dorosłych, w:

  • chwytak rotacyjny pozwalający z łatwością zainstalować szpulkę w bębenku,
  • nożny, demontowalny regulator prędkości,
  • suwak umożliwiający wybór dwóch prędkości,
  • dźwignię do szycia wstecznego,
  • rączkę do przenoszenia,
  • szufladkę na akcesoria.

Jest to urządzenie z 24-miesięczną gwarancją i wszystkimi tymi funkcjami, jakie mają standardowe, nieskomplikowane maszyny szyjące. Wśród ściegów są: prosty, zygzak, kryty i elastyczny. Jest też funkcja obrzucania dziurek, przyszywania guzików, dwie pozycje igły dla ściegu prostego, lewa i środkowa, automatyczne nawijanie nici, wolne ramię, obcinacz nici i wbudowane oświetlenie.

Sprzęt ten jest lekki i waży niecałe 2 kg. Zasilany jest sieciowo lub 4 bateriami AA. Zastanawiając się nad jej wyborem, warto obejrzeć film instruktażowy, który pomoże zdecydować o zakupie.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.szyciewdomu.pl
Numer telefonu: 798 501 160
Miejscowość: Wołomin
Adres: Aleja Niepodległości 54a
Kod pocztowy: 05-200

Firma została dodana: 2023-02-03
Źródła:
https://www.szyciewdomu.pl/pl/p/Maszyna-do-szycia-dla-dzieci-Lucznik-Mini/2153Autor wpisu: Arkadiusz Przybylski


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa