PlugBox DR DUDZIAK Sp. z o.o.ICE - co oznacza ten skrót dla właścicieli samochodów?


Nie każdy właściciel lub użytkownik samochodu zdaje sobie sprawę z tego, że producent często umieszcza w różnych miejscach wewnątrz i na zewnątrz pojazdu rozmaite informacje w formie ikon graficznych lub kombinacji liter i cyfr. Wiele osób nie zwraca na nie uwagi, traktując takie znaki jako element bez znaczenia. To spory błąd, bo znajomość skrótów może znacznie ułatwić korzystanie z auta oraz pomoże uniknąć wielu problemów. 

Wiedza, co znaczy ICE lub BEV, to podpowiedź dla kierowcy, jakie paliwo może on zatankować. Jest to ważne szczególnie dzisiaj, kiedy coraz częściej samochody są wypożyczane lub kupowane na rynku pierwotnym bądź wtórnym. Mnogość dostępnych opcji nierzadko powoduje wśród użytkowników dezinformację i możliwość popełnienia błędu przy napełnianiu baku.

Coraz powszechniejsze samochody elektryczne także posiadają swoje indywidualne oznaczenia. Wyjaśnienie poszczególnych skrótów można znaleźć na stronie plugbox.eu. Pod podanym linkiem przedstawia się producent oraz dystrybutor stacji ładowania pojazdów na prąd.

Kadra realizatora proponuje zapoznanie się z wpisami na swojej domenie każdego, kto planuje zakup hybrydy lub auta napędzanego mocą z ogniw. Przypomina, że tego rodzaju samochody należy ładować w miejscach specjalnie do tego przeznaczonych. Proponuje tego typu punkty przeznaczone dla użytku wielu osób lub też przygotowane z myślą o ładowaniu pojazdu w domu. 

Aby mieć pewność, że klient będzie zadowolony z zakupu, kadra każdorazowo stara się przedkładać rozwiązania personalizowane, oparte na wcześniejszych informacjach przekazanych przez zamawiającego. Jest w stanie zamontować niezbędną infrastrukturę wszędzie, gdzie jest to konieczne, także w strefie podziemnej.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://plugbox.eu/
Numer telefonu: 795359785
Miejscowość: Poznań
Adres: Jana Henryka Dąbrowskiego 77a
Kod pocztowy: 60-529

Firma została dodana: 2023-02-20
Źródła:
https://plugbox.eu/skroty-ice-ev-bev-phev-hev-fcev-co-oznaczaja/
https://elektromobilni.pl/
https://elo.city/wiesz-wiecej


Autor wpisu: Mariusz Stępień


Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz
e-masters.pl
ul. Głogowska 165, 60126 Poznań