SEBKENCertyfikowane place zabaw do ogrodu - gdzie zamówić?


Planując aranżację przydomowego ogrodu, warto pamiętać też o odpowiedniej, bezpiecznej rozrywce dla najmłodszych. Dobrym pomysłem jest postawienie na trawniku mini placu zabaw dla dzieci. Taka konstrukcja może być nie tylko sposobem na zapewnienie maluchom  świetnej, rozwijającej wyobraźnię i wpływającej na ich kondycję porcji ruchu na świeżym powietrzu, ale także korzystnie wpływać na ogólną estetykę przestrzenną. 

Wieloletnie doświadczenie rynkowe, jakim legitymują się pracownicy firmy 4S Maksymilian Szułcik, sprawia, że są w stanie dostarczyć eleganckie, wytrzymałe i pięknie wykończone drewniane konstrukcje do ogrodu. Wybrany przez klienta zestaw może zawierać huśtawki, zjeżdżalnie, domki do zabawy, a także szereg innych elementów, wykonanych z wysokojakościowego, odpowiednio obrobionego i zaimpregnowanego materiału. Kadra realizatora zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Istnieje możliwość zamówienia pojedynczych egzemplarzy, choć dostawca poleca zakup całościowego kompletu. Decydując się na złożenie zamówienia na proponowane place zabaw do ogrodu, klient wybiera konstrukcje posiadające niezbędne atesty. Atutem, który doceniło już wielu odbiorców, jest także przystępna cena i dokładne wykończenie każdego elementu.

Dostawy odbywają się na terenie całego kraju. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by przesyłka dotarła do klienta w jak najkrótszym czasie. Zastrzegają jednak, że termin realizacji może ulec wydłużeniu, jeżeli kupujący składa zamówienie personalizowane. Przypominają też o zaplanowaniu odpowiedniego podłoża pod poszczególne części placu zabaw. Polecają w szczególności tani, łatwo dostępny piasek lub też nieco droższą, elastyczną matę antypoślizgową.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://sebken.pl/
Numer telefonu: 95 74 31 232
Miejscowość: Trzciel
Adres: Oś. Jana III Sobieskiego 31
Kod pocztowy: 66-320

Firma została dodana: 2023-03-11
Źródła:
https://sebken.pl/Autor wpisu: Mieszko Ziółkowski


Podobne Firmy

Henimax
ul. Partyzantów 22, 66620 Gubin
Zielarnia Klasztorna
ul. Kazimierza Lisowskiego 16, 65072 Zielona Góra
Pro-Eco Karolina Kasprzak
ul. Łężyca-Budowlanych 7C, 66016 Zielona Góra