Iluzjonista - Filip PiestrzeniewiczPokazy magiczne http://piestrzeniewicz.pl/


Niektórzy uważają, że profesjonalne pokazy iluzjonistyczne są prezentowane tylko na dużej scenie i dla większego grona odbiorców. Nic bardziej mylnego. Filip Piestrzeniewicz to renomowany magik, który jest w stanie uatrakcyjnić niejedno kameralne przyjęcie, konferencję czy event firmowy. Jego niesamowite i pełne niespodzianek pokazy magiczne potrafią zafascynować każdego odbiorcę. Najmłodsi na jego pokazach są zaciekawieni sztuczkami i niesamowitymi trickami. Chętnie uczestniczą w przedstawieniu, zadając ciekawe pytania i współtworząc przedstawienie wraz z autorem widowiska.

Na piestrzeniewicz.pl można zapoznać się z atrakcyjną ofertą magika, który może zaprezentować, m.in.:

  • spektakl estradowy na scenie
  • mikroiluzję, czyli iluzję kameralną
  • programy dla dzieci
  • warsztaty iluzji
  • pokazy w ramach stand-up-show
  • konsultacje na tematy związane z iluzją.

Jednak to nie wszystko. Każdy, kto chce wypromować produkt firmowy, czy też uatrakcyjnić event bądź reklamę telewizyjną, może liczyć na pomoc rekomendowanego iluzjonisty. Potrafi on tak dobrać efekty magiczne, że na pewno wpłyną one pozytywnie na promocję marki czy produktu, oczarowując odbiorców przekazu. To sprawi, że promowany produkt na długo pozostanie w świadomości odbiorców.

Zainteresowani współpracą z polecanym magikiem powinni skontaktować się bezpośrednio z nim i omówić szczegóły pokazu, który zostanie dopasowany do charakteru organizowanego wydarzenia. Najpierw jednak trzeba przedstawić swoje wymagania i oczekiwania, żeby iluzjonista mógł przygotować specjalny scenariusz na miarę rangi imprezy. W tym celu warto zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer telefonu bądź napisać maila.

Polecany magik jest jednym z najbardziej uznanych i cenionych iluzjonistów nie tylko w kraju, ale też poza jego granicami. To za granicą pobierał nauki u najlepszych artystów z dziedziny magii i iluzji. Lata praktyki w zawodzie zaowocowały osiągnięciem bardzo wysokiego poziomu sztuki magicznej. Dziś to od niego uczą się początkujący adepci magii, dla których jest najlepszym wzorem do naśladowania.


 Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://www.piestrzeniewicz.pl/
Numer telefonu: +48606200120
Miejscowość:
Adres:
Kod pocztowy: -

Firma została dodana: 2019-04-16
Źródła:
http://piestrzeniewicz.pl/Autor wpisu: Konrad Walczak


Podobne Firmy

YOOBBS
ul. ,
czeski-tlumaczenia.pl
ul. Nýdek 15, 73995 Nýdek
Szkoła języka niemieckiego UMLAUT
ul. ,