ProdexpolParkiet jodełka - tak czy nie?


Osoby wykańczające czy remontujące dom albo mieszkanie i chcące wykonać podłogę mają do wyboru mnóstwo opcji. Obecnie powierzchnie takie wykańcza się na różne sposoby, z użyciem najróżniejszych materiałów, naturalnych, jak drewno czy kamień, i sztucznych, jak linoleum, wykładziny, panele podłogowe czy płytki. Na co warto postawić? Z pewnością jednym z lepszych wyborów jest drewno, z wielu powodów.

Mimo iż w użyciu stale pojawiają się nowe materiały, być może nawet praktyczniejsze niż drewno, które na przykład nie znosi kontaktu z wodą i wymaga, by wszelką rozlaną od razu usuwać czy potrzebuje ostrożnego mycia, wybór na nie pada często. Dotyczy to przede wszystkim osób szczególnie ceniących ten materiał oraz dysponujących odpowiednim budżetem, choć tak naprawdę inwestycja w taki produkt zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Odpowiednio wybrana i położona podłoga może bowiem służyć nie tylko wiele lat - nawet wielu pokoleniom! Tymczasem na przykład panele drewnopodobne mogą wymagać wymiany na nowe już po zaledwie paru latach, co oznacza nie tylko wydatek, ale też kłopot związany z remontem.

Decydując się zaś na drewno na podłogę, trzeba jeszcze wybrać między deskami a parkietem, jak również wybrać konkretny sposób ułożenia. Popularnością nieodmiennie od wielu lat cieszy się parkiet jodełka, który firma Prodexpol, obecny na rynku od dawna producent pokryć podłogowych z drewna, wykonuje z dębu. Dębowy parkiet ułożony w jodełkę to bardzo klasyczne rozwiązanie, zawsze modne i zawsze odpowiednie, czy to do przestrzeni prywatnych, czy na przykład do biura bądź gabinetu, na pewno więc jest to opcja warta uwagi.

Drewno dębowe nie bez powodu jest najczęściej wybierane na podłogę. Odznacza się dużą twardością i odpornością na uszkodzenia, ścieranie, zarysowania.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa