Smile Studio StomatologiaCo dentyści w Poznaniu proponują w zakresie poprawy estetyki uśmiechu?


Piękne, białe, zdrowe oraz idealne pod każdym względem zęby to niewątpliwie piękny atut. Posiadające je osoby chętnie się uśmiechają, a to zjednuje im ludzi i może nawet przyczyniać się do odnoszenia sukcesów, podczas gdy wszelkie zaniedbania i niedostatki w tej materii wpływają na wizerunek człowieka niestety niekorzystnie. Nic zatem dziwnego, że stomatologia estetyczna budzi coraz większe zainteresowanie, a przy tym prężnie się rozwija - w dziedzinie tej stale pojawiają się nowe rozwiązania. Jest więc w czym wybierać i tak naprawdę każdy może mieć piękny uśmiech.

Oczywiście będzie to wymagało poniesienia pewnych wydatków, gdyż zabiegi takie nie są refundowane przez NFZ. Poza tym potrzebne mogą być różne procedury i ich zakres, wszystko zależy od stanu wyjściowego zębów pacjenta. Czasami uzębienie będzie potrzebować tylko drobnej korekty, na przykład w postaci rozjaśnienia szkliwa o parę tonów, w innych przypadkach zaś niezbędna będzie prawdziwa metamorfoza. Jest to jednak na pewno droga, jaką warto przejść - piękny uśmiech jest wart każdych pieniędzy i wysiłków, a będą one mniejsze niż się wydaje. W dodatku jeszcze przed rozpoczęciem wszelkich procedur można dowiedzieć się, jak finalnie będzie wyglądał uśmiech - dentyści z Poznania mogą wykonać cyfrowe projektowanie uśmiechu. Widząc swój nowy wygląd na ekranie komputera, każdy zechce jak najszybciej rozpocząć potrzebne zabiegi, nawet jeśli będą one nie do końca przyjemne, czasem bowiem trzeba na przykład usunąć zęby zniszczone przez próchnicę, poddać się leczeniu kanałowemu czy dokonać wszczepienia implantów.

Jeśli zaś chodzi o typowe zabiegi estetyczne to w Smile Studio można wykonać między innymi licówki. Rozwiązanie to, jeszcze parę lat temu zarezerwowane głównie dla gwiazd show-biznesu, teraz staje się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, jest to najszybszy sposób na uzyskanie idealnych zębów. Rozwiązanie to wybierane jest wówczas, gdy samo wybielanie to za mało, ponieważ ma się zastrzeżenia nie tylko do koloru swych zębów, ale też na przykład ich kształtu, wielkości czy innych kwestii. Licówkami można zamykać diastemy, maskować uszkodzenia zębów czy nawet mniejsze wady zgryzu, mogą być one zatem alternatywą dla bardziej czasochłonnych zabiegów, jak na przykład leczenie ortodontyczne, trwające wiele miesięcy.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)Podobne Firmy

Kartop
ul. Zwycięstwa 37, 64800 Chodzież
2Koła & Ski
ul. Szkolna 56, 62-002 Suchy Las / Poznań
ULISSES Sp. z o.o.
ul. Górnośląska 69A, 62800 Kalisz