BIFAMPlisy okienne - w jakiej firmie w Gdańsku można je dostać?


Osłony okienne przydają się zwłaszcza podczas słonecznych i ciepłych dni, ponieważ chronią przed nagrzewaniem pomieszczeń oraz koniecznością częstego włączania klimatyzatorów, generujących koszty. Współcześnie ich wybór jest na tyle szeroki, że znalezienie produktów idealnych, jest jedynie kwestią czasu. W przeszłości zainteresowaniem cieszyły się między innymi aluminiowe żaluzje, które dziś można zastąpić plisami. To praktyczne konstrukcje, nazywane również roletami plisowanymi, sprawdzające się w przypadku okien klasycznych, o nietypowych kształtach bądź znajdujących się na poddaszu. Wielu producentów tworzy je na wymiar i proponuje artykuły w różnych wariantach kolorystycznych.

Plisy są montowane w sposób inwazyjny i bezinwazyjny. Pierwsza metoda polega na mocowaniu osłon w świetle szyby, przy użyciu części dołączanych do zestawów. To świetna propozycja dla osób chcących zostawić niewielkie prześwity przy krawędziach okna. Natomiast druga metoda wymaga zawieszenia osłon na ramie, bez konieczności ingerowania w jej strukturę. Czynność tę można zlecić zewnętrznym firmom lub podjąć się jej na własną rękę.

Plisy są nabywane ze względu na możliwość precyzyjnej kontroli światła wpadającego do pomieszczeń. Odznaczają się charakterystyczną budową, dzięki której dają szansę przesuwania materiału zarówno w kierunku górnej, jak i dolnej belki, czego nie można powiedzieć o roletach klasycznych czy zwykłych żaluzjach. Doceniają to szczególnie właściciele domów jednorodzinnych lub mieszkań znajdujących się na parterze, chcący uchronić się przed spojrzeniami sąsiadów bądź przechodniów. Korzystają z nich także osoby lubiące ucinać drzemki w ciągu dnia. Plisy mogą być bowiem tworzone z grubych i zaciemniających materiałów, dzięki którym do pomieszczeń nie przedostają się promienie słoneczne.

Nowoczesne plisy okienne w Gdańsku są do nabycia w przedsiębiorstwie Bifam. To znany dostawca proponujący osłony o nienagannych parametrach wytrzymałościowych, które nie sprawiają problemów podczas montażu. Katalog firmy obejmuje estetyczne osłony wpasowujące się we wnętrza glamour, angielskie, boho, skandynawskie, rustykalne i wiele innych. Plisy, jakie sprzedaje, odznaczają się małą wagą, dlatego bez obaw mogą być montowane na mniejszych oknach. Są spotykane nie tylko w obiektach prywatnych, ale też publicznych, takich jak urzędy, biblioteki czy placówki oświatowe.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://bifam.pl
Numer telefonu: 667774436
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Wojskiego 28
Kod pocztowy: 80-119

Firma została dodana: 2023-04-08
Źródła:
https://bifam.pl/dekoracje-okienne/sklep/plisy/Autor wpisu: Konrad Walczak


Podobne Firmy

Baltic- Trade Paliwa
ul. Gdyńska 38, 80209 Tuchom
Apteka GEMINI
ul. Trzy Lipy 3, 80172 Gdańsk
Craft Beauty
ul. Prywatna 16, 84230 Dębogórze - Wybudowanie