SOLID HALE Sp. z o.o.Hala stalowa ocieplana – gdzie zamówić?


Hala to wyjątkowo uniwersalny obiekt, który może pełnić wiele różnych funkcji. Wszystko zależy od wyposażenia, które się w niej znajdą. Przedsiębiorcy mogą wyznaczyć w środku strefę przemysłową z linią produkcyjną i maszynami, socjalną przeznaczoną dla pracowników, biurową czy magazynową. Poza tym tego typu budynki mogą służyć w rolnictwie, jako miejsce do przechowywania płodów rolnych, sprzętu rolniczego, środków ochrony roślin czy hodowli zwierząt. Ponadto mogą pełnić funkcję punktów handlowych czy sortowni. Możliwości jest wiele.

Najlepszym wyborem dla każdego przedsiębiorcy, który chce maksymalnie wykorzystać potencjał konstrukcji, jest hala stalowa ocieplana proponowana przez firmę Solid Hale. Obiekt wyróżnia się przemyślanym designem, funkcjonalnością oraz trwałością. Fachowcy wykorzystują najwyższej jakości blachę trapezową lub falistą. Obiekty są ocieplane płytami z rdzeniem z wełny mineralnej. W zależności od indywidualnych preferencji klienci mogą wybrać modele z jedno- lub dwuspadowym dachem. Budynek może zostać wyposażony w rozmaite elementy stolarki budowlanej: drzwi oraz okna o różnym metrażu. Warto podkreślić, że spełniają one wszystkie obecnie obowiązujące normy przeciwpożarowe oraz antywłamaniowe. Wśród głównych zalet inwestycji w hale stalowe jest krótki czas budowy i możliwość rozpoczęcia pracy o dowolnej porze roku, niezależnie od warunków pogodowych. Z pewnością ważną informacją dla wielu inwestorów będzie fakt, że rozbudowa czy modyfikacji konstrukcji nie stanowi większego problemu.

Pracownicy malują halę na wybrany kolor z palety RAL. Istnieje także możliwość wykonania dodatkowych, eleganckich fasad, na których można umieścić logo firmy. Co więcej, klienci mogą zamówić wiele innych artykułów, między innymi bramy segmentowe, system przeładunkowy czy ogrodzenie przemysłowe. Usługa obejmuje montaż konstrukcji.

Skorzystanie z oferty tego przedsiębiorstwa to gwarancja otrzymania hali najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zlecenia.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)


WWW: https://solidhale.pl/
Numer telefonu: 508 143 635
Miejscowość: Młochów
Adres: Młochowska 88
Kod pocztowy: 05-831

Firma została dodana: 2023-04-29
Źródła:
https://solidhale.pl/hale-stalowe/
https://kb.pl/budownictwo/hale-stalowe/budowa-hal-stalowych-porady-koszty-konstrukcje-hal-przemyslowych/
https://www.poradniki.zgora.pl/jak-sa-budowane-hale-stalowe/


Autor wpisu: Aniela Wieczorek


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25, 02495 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa