Balt Credit Sp. z o. o.Jak wykreślić hipotekę i inne porady dla dłużników


Obecna sytuacja ekonomiczna niestety nie sprzyja gromadzeniu oszczędności, zarabianiu i rozwojowi, co dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Sprzyja za to zadłużaniu się, niekoniecznie nawet w bankach, ponieważ coraz trudniej jest otrzymać kredyt, ale na przykład w związku z trudnością regulowania należnych opłat. Dotyczy to osób doświadczających problemów ze spłatą kredytów, szczególnie zaś trudną sytuację często mają przedsiębiorcy.

Z pomocą dla nich wychodzi firma Balt Credit, założona przez osoby doskonale znające się na realiach rynkowych, zwłaszcza gdy chodzi o rynek kredytów i pożyczek. Wiedzą oni, na jakich zasadach działają banki i że w związku z tym tylko niektóre osoby oraz podmioty mogą dostać kredyt. Na pewno nie dotyczy to klientów, którzy są z punktu widzenia banku niewiarygodni, czyli na przykład osiągają niewielkie dochody, a tym bardziej - mają już jakieś zobowiązania i trudności z ich spłatą - choć paradoksalnie to takie osoby najbardziej potrzebują dodatkowych pieniędzy.

Mając takie kłopoty w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą można od razu zgłosić się do wskazanej firmy lub spróbować wcześniej samodzielnie uporać się ze swoimi trudnościami, zapoznając się ze wskazówkami, jakie na jej stronie internetowej zamieszczają specjaliści. Radzą oni na przykład, jak wykreślić hipotekę z księgi wieczystej i podpowiadają, kto ma prawo to zrobić. Przede wszystkim jednak oferują dogodne rozwiązanie, jakim jest pozabankowa pożyczka, udzielana pod zastaw nieruchomości. Posiadając nieruchomość - lokal czy działkę - spełniającą określone przez firmę wymogi, można otrzymać nawet wysoką pożyczkę na spłacenie posiadanych zobowiązań, rozwój czy inwestycje w swej firmie. Dotyczy to także podmiotów niemających zdolności kredytowej i mających niezbyt dobrą sytuację. Zabezpieczenie w postaci nieruchomości jest dla pożyczkodawcy wystarczające, podczas gdy bank takiemu klientowi na pewno nie przyznałby kredytu, nawet w niewielkiej wysokości.

Na stronie firmy można też znaleźć wiele innych porad przydatnych dla przedsiębiorców, związanych na przykład z podatkami czy opłatami, jakie trzeba odprowadzać do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wszystkie zaległości wobec tych organów szybko rosną i mogą mieć bardzo poważne konsekwencje, warto zatem unikać długów, a kiedy już się zdarzą - szybko je spłacać.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://baltcredit.pl/
Numer telefonu: +48 22 829 91 65
Miejscowość: Warszawa
Adres: Świętokrzyska 18
Kod pocztowy: 00-057

Firma została dodana: 2023-05-31
Źródła:
https://baltcredit.pl/kiedy-mozna-wykreslic-hipoteke-z-ksiegi-wieczystej-i-kto-to-moze-zrobic/Autor wpisu: Lidia Jankowska


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Warszawska 25, 02495 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa