FHU OXIDEWycieraczka na wymiar — gdzie sprawdzi się taki produkt?


Niemal w każdym domu, mieszkaniu, lokalu usługowym czy obiekcie użyteczności publicznej na podłogach znajdują się wycieraczki. Takie produkty mają przede wszystkim chronić pomieszczenie przed zabrudzeniem i zniszczeniem. Ponadto odpowiednio dobrany chodnik może ocieplić wnętrze. W przypadku śliskich podłóg wycieraczka na wymiar może z kolei zapewnić ochronę przed upadkiem. Warto zaznaczyć, że na rynku dostępne są produkty o określonych wymiarach oraz wycieraczki z rolki, które można idealnie dopasować do aranżowanej przestrzeni. 

Najczęściej tego rodzaju maty znajdują zastosowanie w przestrzeniach komercyjnych i obiektach użyteczności publicznej. Są to bowiem spore budynki, w których wycieraczki o standardowych wymiarach po prostu się nie sprawdzają. Każdego dnia do obiektów wchodzi ogromna liczba osób, dlatego wybrana mata musi charakteryzować się sporymi wymiarami, odpowiednią grubością i skutecznością zatrzymywania wszelkich brudów w postaci kurzu, błota i śniegu.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup wycieraczki z rolki?

Największą zaletą wyboru opisywanego produktu jest możliwość dopasowania wymiarów maty do wolnej przestrzeni. Takie rozwiązanie podnosi skuteczność działania oraz dobrze się prezentuje. Zarządcy budynków powinni zdecydować się na wysokiej jakości wycieraczki, które są odporne na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Producenci proponują zwykle modele wykonane z tworzyw sztucznych, a także nylonowe i kokosowe:

  • pochłaniające wilgoć,
  • usuwające śnieg (zatrzymując również piasek i sól),
  • łączone (wymiatają brud, osuszają obuwie),
  • dezynfekujące (stosowane m.in. w branży spożywczej i medycznej).

Gdzie zamówić wycieraczkę na wymiar?

W obiektach, z których codziennie korzystają setki lub tysiące osób, należy zastosować jak najwytrzymalsze maty o wysokiej skuteczności. Z drugiej strony wycieraczki wymagają regularnej wymiany, dlatego najlepiej, aby zamawiający skupili się na produktach ze średniej półki cenowej. Marka Oxide proponuje maty zewnętrzne i wewnętrzne na wymiar oraz w rolce, które wyróżniają się ciekawą kolorystyką i wzornictwem, a także wytrzymałością i doskonałą chłonnością. Niektóre modele mogą być zastosowane również we wnętrzach pojazdów. Pracownicy sklepu online służą fachową radą oraz dbają o krótki termin realizacji każdego zamówienia. Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://sklepoxide.pl
Numer telefonu: 502 989 719
Miejscowość: Lubliniec
Adres: Oleska 26
Kod pocztowy: 42-700

Firma została dodana: 2023-09-30
Źródła:
https://sklepoxide.pl/z-rolkiAutor wpisu: Mariusz Stępień


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA
ul. Kwiatowa 63, 42-231 Stary Broniszew
Łukasz Sojka Firma Handlowo Usługowa
ul. Nowa 1335, 34381 Radziechowy