Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.Do czego służy przeglądarka DWG, DXF Viewer?


Oprogramowania typu CAD są obecnie wykorzystywane w wielu branżach, w tym m.in. geodezji, projektowaniu maszyn, elektronice, budownictwie, architekturze oraz inżynierii. Tworzone projekty 3D mogą zostać otwarte jedynie w określonych programach. Osoby nieposiadające odpowiedniej licencji, po otrzymaniu pliku DWG niestety nie będą w stanie go odtworzyć. Na szczęście nie oznacza to wcale, że muszą ponosić niemałe koszty i pobierać licencję dla systemu CAD. Na stronie zwcad.pl udostępniono bowiem darmową przeglądarkę CAD — DWG, DWF, DWT oraz DXF Viever. 

Warto wspomnieć, że użytkownicy bezpłatnej przeglądarki mogą korzystać z wielu dodatkowych narzędzi, takich jak m.in. dokonywanie pomiarów i wydruków oraz porównywanie plików DWG. Program obsługuje takie systemy operacyjne jak Windows, Android oraz iOS. Producent umożliwia także skorzystanie z 30-dniowej wersji próbnej (darmowej) oprogramowania ZWCAD z opcją przeglądania i edycji plików oraz tworzenia nowych projektów. Ponadto w ofercie dostępna jest inna przeglądarka CAD 3D, za której pomocą można otwierać takie pliki jak Catia, Creo, NX, SolidEdge czy Step i Iges.

Dlaczego oprogramowania CAD cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

Tego rodzaju systemy znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach. Głównym celem wykorzystania programu jest przyspieszenie pracy, przy równoczesnym eliminowaniu liczby błędów podczas projektowania i procesu produkcji. Ponadto utworzenie prototypu w wersji cyfrowej pozwala na przeprowadzenie testów i wprowadzanie niezbędnych poprawek. Wszystko to znacznie skraca czas realizacji projektu oraz obniża koszty produkcji. Najważniejsze, aby dopasować odpowiednią wersję oprogramowania wraz z doborem dodatkowych nakładek, które jeszcze bardziej przyspieszą i ułatwią pracę inżynierów.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.zwcad.pl
Numer telefonu: 33 307 01 95
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Chryzantemowa 5
Kod pocztowy: 43-300

Firma została dodana: 2023-10-01
Źródła:
https://www.zwcad.pl/home/darmowa-przegladarka-cad.htmlAutor wpisu: Arkadiusz Przybylski


Podobne Firmy

Netpaka.eu
ul. Powstańców Śląskich 54, 42700 Lubliniec
MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA
ul. Kwiatowa 63, 42-231 Stary Broniszew
Łukasz Sojka Firma Handlowo Usługowa
ul. Nowa 1335, 34381 Radziechowy