Magdalena MalujeJakie efekty daje zabieg OxyGeneo?


W nowoczesnych salonach urody można skorzystać z wielu metod pielęgnacji skóry. Dzięki zabiegom klienci poprawiają stan swojej cery oraz zyskują większą pewność siebie. Na stronie internetowej pod adresem magdalenamaluje.pl przedstawiono jedną z najnowszych metod pielęgnacyjnych, jaką jest OxyGeneo. Na czym polega i dla kogo jest przeznaczony? Przed skorzystaniem z oferty zabiegowej zawsze należy skonsultować się z kosmetyczką i zapoznać ze wskazaniami oraz przeciwwskazaniami.

Innowacyjny zabieg OxyGeneo łączy w sobie techniki o czterech właściwościach. Po pierwsze, złuszcza martwy naskórek. Po drugie, dotlenia skórę. Ponadto powoduje szybkie wchłanianie się składników odżywczych i wiąże się z przyjemnym masażem. Jak wygląda to w praktyce? Osoba przeprowadzająca zabieg:

  • usuwa zewnętrzną warstwę naskórka przez zastosowanie mikrogranulek uwalniających się z kapsułki,
  • na oczyszczoną cerę nakłada składniki aktywne, na przykład retinol, kwas hialuronowy albo azelainowy,
  • wywołuje tak zwany efekt Bohra, który polega na zwiększeniu poziomu krwi przepływającej w naczyniach włoskowatych i podwyższeniu metabolizmu komórek skóry.

Skóra zostaje natychmiastowo natleniona. OxyGeneo wykonuje się w seriach zabiegowych, z zachowaniem jedno- lub dwutygodniowych odstępów. Dla dłuższego zachowania efektu należy przestrzegać zaleceń kosmetyczki. Po zabiegu nie powinno się na przykład używać kwasów AHA i BHA, korzystać z solarium i sauny. Cerę należy oczyszczać przy zastosowaniu delikatnych środków myjących.

W dobrym salonie kosmetycznym można liczyć na profesjonalizm i kompleksowe wsparcie pracowników. Współpraca zawsze rozpoczyna się od indywidualnej konsultacji i określenia, jakie techniki pielęgnacyjne przyniosą najlepsze efekty w danej sytuacji. Dla przykładu, zabieg metodą OxyGeneo nie jest wskazany dla osób zmagających się z trądzikiem różowatym i pospolitym oraz stosujących wypełniacze lub botoks. Tacy klienci mogą znaleźć dla siebie inne zabiegi na oczyszczenie, dotlenienie i odżywienie cery.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://magdalenamaluje.pl/
Numer telefonu: 696 807 810
Miejscowość: Koszalin
Adres: Wąwozowa 28
Kod pocztowy: 75-399

Firma została dodana: 2023-10-29
Źródła:
https://magdalenamaluje.pl/oxygeneo/Autor wpisu: Eliza Makowska


Podobne Firmy

FCE.PL
ul. Osiedlowa 3, 72200 Nowogard
Averto Sp. z o. o.
ul. Śląska 32a, 70-433 Szczecin
Averto Sp. z o. o.
ul. Śląska 32a, 70-433 Szczecin