Astra S.A.Która firma produkuje dobrej jakości, olejne farby artystyczne?


Zarówno początkujący, jak i zaawansowani malarze artyści potrzebują odpowiednich przyborów i farb, aby mogli stworzyć jakiekolwiek dzieło. Dlatego poszukują oni dobrej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Można im wówczas polecić wyroby jednej z najstarszych polskich marek, która słynie z produkcji tego rodzaju artykułów.

Wspomnianą wyżej firmą jest marka Astra, istniejąca na rynku od niemal 100 lat. Jej wyroby sprzedawane są nie tylko w kraju, ale także za granicą. Cieszą się popularnością ze względu na:

  • wysoką jakość wykonania,
  • komfort użytkowania,
  • trwałość,
  • wyjątkowo przystępną cenę.

Chociaż większość produktów tworzonych jest dla dzieci, w firmowym sklepie internetowym są też artykuły dla średniozaawansowanych artystów oraz osób od niedawna zajmujących się malarstwem hobbystycznie. Sporym popytem cieszą się artystyczne farby olejne, do malowania obrazów na wielu podłożach. Cechują się one głębokim kryciem dzięki doskonałej jakości pigmentom. Schną od 2 do 30 dni, w zależności od koloru. Można je kupić pojedynczo w tubkach o pojemności 75 ml, jak również w gotowych zestawach. W sprzedaży są komplety składające się z kilku lub kilkunastu tubek. To, co je wyróżnia spośród innych farb olejnych, to przede wszystkim:

  • doskonała stabilność,
  • trwałość,
  • głębia koloru.

Są one dostępne w atrakcyjnych cenach. W tubkach znajdują się farby już po odpowiednim utarciu, zapobiegającym rozwarstwianiu się farby przy wielokrotnym użyciu. To wyroby niezwykle odporne na pękanie, które nie tracą kolorów z upływem czasu. Wymagają pewnych umiejętności od artystów, szczególnie gdy chodzi o zastosowanie odpowiednich technik dotyczących grubości warstw. Takie informacje można uzyskać od personelu sklepu przy zakupie. Na stronie jest też mnóstwo informacji dotyczących sposobu rozcieńczania farb olejnych.

Poza doskonałej jakości farbami olejnymi z linii Artea zainteresowane malarstwem osoby znajdą także wiele akcesoriów malarskich, w tym między innymi pędzle, podobrazia, palety do farb, kubeczki z blokadą wylania, a także oleje, w tym lniane, niezbędne do rozcieńczania farb.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://www.astrapolska.pl/pl
Numer telefonu: 22 346 07 85
Miejscowość: Warszawa
Adres: Poleczki 23
Kod pocztowy: 02-822

Firma została dodana: 2023-11-28
Źródła:
https://www.astrapolska.pl/pl/produkt/farba-olejna-astra-artea18-ml-tuba-fioletowy-rozowy/Autor wpisu: Miłosz Ziółkowski


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Beauty-Art
ul. Zgoda 13, 00012 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa