PRO-musicZespół muzyczny rzeszów | PRO-music


Muzyka grana na żywo umila ludziom zabawę przy różnych okazjach: w trakcie wesel, przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych, Sylwestra, Andrzejek i wielu innych. Dlatego ważne jest, aby kapela posiadała bogaty repertuar i profesjonalnie wykonywała utwory. Pro-Music to zespół muzyczny z Rzeszowa, który ma bardzo duże doświadczenie w graniu na różnego rodzaju imprezach.

Zespół składa się z pięciu profesjonalnych muzyków z długoletnim doświadczeniem scenicznym. Kapela w Rzeszowie i okolicach wyrobiła już odpowiednią markę, dlatego chętnie jest zapraszana do prowadzenia różnego rodzaju imprez. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że zespół nie boi się też nowych wyzwań.

Gra w różnych miejscach, na różnych imprezach, najróżniejszy repertuar. Może wystąpić zarówno na festynie wiejskim, jak i na jubileuszu znanej firmy. Członkowie zespołu doskonale zdają sobie sprawę, że muzyka ma ogromny wpływ na klimat wielu wydarzeń. Dlatego zarówno repertuar, jak i wykonanie, muszą wpisywać się w klimat danej imprezy. Dlatego oprawa muzyczna zawsze jest na najwyższym poziomie oraz dopasowana do preferencji gości. Zespół gwarantuje:

  • muzykę na żywo,
  • doskonałą zabawę na każdej imprezie,
  • niezawodność elastyczność w każdej sytuacji,
  • obsługę muzyczną  imprez firmowych, szkolnych, rodzinnych i innych na terenie Rzeszowa i w jego okolicach.

Zespół zdaje sobie sprawę, że sama muzyka, dobry wokal mogą nie wystarczyć do tego, aby goście dobrze się bawili na przyjęciu. Dlatego kapela zajmuje się również wodzirejką.  Potrafi zachęcić do wyjścia na parkiet i wspólnej zabawy nawet najbardziej opornych gości.  Posiada bardzo szeroki repertuar muzyczny. Może wykonać hity z minionych lat, ale i nowsze przeboje. Zespół jest również otwarty na nowe propozycje, dlatego repertuar może być rozszerzony o kolejne utwory. 

Pomimo że zespół gra profesjonalnie i zawsze na żywo nie pobiera zbyt dużego honorarium za swoje występy. Dlatego swoją ofertę kieruje do wszystkich osób, którym zależy na tym, aby impreza była zorganizowana na wysokim poziomie, a muzyka trafiła w gusta szerokiego grona odbiorców.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: http://pro-music.pl/
Numer telefonu: 691 141 300
Miejscowość: Rzeszów
Adres: Krajobrazowa 6
Kod pocztowy: 35--11

Firma została dodana: 2019-06-20
Źródła:
Autor wpisu: Aniela Wieczorek


Podobne Firmy

MUKK Architektura Wnętrz
ul. Czajkowskiego 13, 38400 Krosno
Używane Kompresory
ul. Drogowców 7, 39200 Dębica
gigantsport.pl
ul. Rynek 27, 37600 Lubaczów