Beauty-ArtKurs wizażu Warszawa | https://beautyart.pl/


Wiele kobiet oraz mężczyzn uważa, że codzienne nakładanie makijażu to rutynowa czynność, dzięki której niweluje się widoczne mankamenty i podkreśla urodę. Jednak sztuka makijażu i wizażu to coś znacznie głębszego i bardziej zaawansowanego. Dlatego BEAUTY-ART pragnie przedstawić na swojej stronie internetowej doskonałą propozycję nauki dedykowaną dla wszystkich zainteresowanych zdobywaniem wiedzy i doświadczenia w zakresie kosmetyki, wizażu i stylizacji.

Prowadzone zajęcia w akademii pozwalają nie tylko na umiejętne podkreślanie urody modelek,  ale również łączenie wyjątkowych technik kosmetycznych dla stworzenia unikatowych stylizacji. Kurs wizażu w Warszawie wiąże się z zaangażowaniem w różne warsztaty, zajęcia, spotkania, wyjazdy, dzięki którym osoba biorąca udział będzie mogła zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu wizażu i stylizacji. Szkoła jest prowadzona przez osoby wykwalifikowane w swoim fachu, które z chęcią dzielą się swoją wiedzą oraz pasją. Wszczepianie zainteresowania do makijażu kursantom jest szczególnie ważne z tego względu, że późniejsza praca będzie po prostu przyjemnością, co będzie odczuwalne przez osoby, z którymi się będzie współpracować.

Osoba, która założyła akademię już od blisko 25 lat stara się rozbudowywać ofertę usługową, dlatego na zajęciach można nauczyć się wizażu, fryzjerstwa oraz charakteryzacji. Pomagają w tym makijażyści, styliści, charakteryzatorzy teatralni oraz telewizyjni. Dzięki temu zdobywa się nie tylko odpowiednią dawkę wiedzy, ale przede wszystkim wskazówki dla wykonywania niestandardowych zleceń z zakresu wizażu.

Oferta przedstawiona na stronie internetowej akademii jest szczegółowo opisana, co pozwala na zdecydowanie się na najlepszą opcję nauki. Dla niezdecydowanych zostały przygotowane ciekawe artykuły oraz numer kontaktowy telefonu do działu obsługi klienta. Po drugiej stronie można znaleźć osobę, która udzieli odpowiedzi na wiele nurtujących Państwa pytań. Warto również dodać adres URL do ulubionych dla śledzenia nowości dodawanych na stronę.Pozostaw swoją opinię o firmie

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)WWW: https://beautyart.pl/
Numer telefonu: 22 416 62 92
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zgoda 13
Kod pocztowy: 00-012

Firma została dodana: 2019-09-11
Źródła:
Autor wpisu: Franciszek Lis


Podobne Firmy

pogotowie-komputerowe24h.pl
ul. Lazurowa 87a, 01-479 Warszawa
Glassandmore.pl
ul. Bruzdowa 19a, 02994 Warszawa
FRESH-KLIMA
ul. Karolkowa 63, 01-197 Warszawa